Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szidnak az iskolában, mert...

Ay carramba! kérdése:

Szidnak az iskolában, mert túl jól csinálom a dolgom! Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

14 éves fiúként kell megtapasztalnom, hogy az emberek milyen kegyetlenek. Olyan jól oldom meg a házi feladatokat, és dolgozom az órán, hogy sorozatosan kapom az egyeseket az ellenőrzőmbe. Otthon is folyton azzal terrorizálnak a szüleim, hogy elégetik a tanulnivalóimat, megvernek, és nem kapok enni, ha ilyen perfektül tanulok. Az osztálytársaim is mindig azt mondják, hogy "Ne tanulj annyit, mert különben tudod mi lesz! Kirúgnak! Na, oszt akkó' mi lösz az után?" Erre sosem tudok választ adni.


Már nem tudom mit csináljak. Orvoshoz is elmentem hogy adjon lustító vagy butító pirulákat, de a mellékhatásoknak hála csak felerősítették a viselkedésemet, és már naponta kapom a 0-okat a naplóba, mert már értékelhetetlenül jó a munkám. Az osztályfőnököm elvitt pszichológushoz, aki kitöltetett velem egy IQ tesztet, de aztán az eredmény miatt felmondtak mind a ketten. Az IQ-m 249. Nem értem miért, de a tanáriban hangos sírás hallatszott, majd egy lövés is eldördült.


Kérlek segítsetek idiótábbnak vagy lustábbnak lennem, mert Robi bácsi, a földrajztanárunk már a Marianna-árokba dobatna engem, Éva néni, a matematika tanárunk pedig már az ötödfokú asztrofizikai atomegyenleteket nyomtatja és adja nekem, mert az órán kikészítek mindenkit a hangos gondolataimmal, és túl sokat jelentkezek.



2017. márc. 14. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
...
2017. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ó, miért nem írsz?!
2017. márc. 14. 16:47
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kreténekkel nem foglalkozok.
2017. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Már elég idióta vagy, emiatt ne aggódj!
2017. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez hatalmas:

Tanáriban sírás , aztán egy lövés is eldördűlt

Rendesen megmosolyogtatott köszi :D

2017. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Óó! Elég idióta vagyok? Köszii! Nem hittem volna hogy valaha ezt a választ kapom!


#2 Nem vagyok kretén! Kikérem magamnak! Én egy büszke kocka vagyok!

2017. márc. 14. 17:04
 7/16 A kérdező kommentje:
*#3
2017. márc. 14. 17:04
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az internet meg van áldva veled!!
2017. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. márc. 14. 20:33
 10/16 anonim ***** válasza:

Szép kis történet :)

A kreativitásoddal sosem lesz problémád, az tuti.

2017. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!