Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szidnak az iskolában, mert...

Ay carramba! kérdése:

Szidnak az iskolában, mert túl jól csinálom a dolgom! Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

14 éves fiúként kell megtapasztalnom, hogy az emberek milyen kegyetlenek. Olyan jól oldom meg a házi feladatokat, és dolgozom az órán, hogy sorozatosan kapom az egyeseket az ellenőrzőmbe. Otthon is folyton azzal terrorizálnak a szüleim, hogy elégetik a tanulnivalóimat, megvernek, és nem kapok enni, ha ilyen perfektül tanulok. Az osztálytársaim is mindig azt mondják, hogy "Ne tanulj annyit, mert különben tudod mi lesz! Kirúgnak! Na, oszt akkó' mi lösz az után?" Erre sosem tudok választ adni.


Már nem tudom mit csináljak. Orvoshoz is elmentem hogy adjon lustító vagy butító pirulákat, de a mellékhatásoknak hála csak felerősítették a viselkedésemet, és már naponta kapom a 0-okat a naplóba, mert már értékelhetetlenül jó a munkám. Az osztályfőnököm elvitt pszichológushoz, aki kitöltetett velem egy IQ tesztet, de aztán az eredmény miatt felmondtak mind a ketten. Az IQ-m 249. Nem értem miért, de a tanáriban hangos sírás hallatszott, majd egy lövés is eldördült.


Kérlek segítsetek idiótábbnak vagy lustábbnak lennem, mert Robi bácsi, a földrajztanárunk már a Marianna-árokba dobatna engem, Éva néni, a matematika tanárunk pedig már az ötödfokú asztrofizikai atomegyenleteket nyomtatja és adja nekem, mert az órán kikészítek mindenkit a hangos gondolataimmal, és túl sokat jelentkezek.



2017. márc. 14. 16:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Most viccelsz? A rajztanárom egyik óra végén bennmarasztalt, aztán jól leordította a fejemet, mert szerinte a rajzaimnak a bonyolultsága lehangolja a többieket, mert mellettem egy senkinek látszanak.
2017. márc. 15. 08:14
 12/16 anonim válasza:
100%
:D... EZ nagyon jó c:
2017. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj!

Légy nagyon óvatos! Ez egy nagyon veszélyes, ritka, fertőző betegség, a neve: #ájmklevörbics. Annyira ritka, hogy a föld lakosságának csupán 0,5% rendelkezik ezzel. Te pont benne vagy. Az emberek (sajnos) nem értik meg az ilyen embereket, ők túl hülyék. A szüleidre nem számíthatsz, az orvosok nem tudnak mit kezdeni a betegséggel, a tanárok csak tanárok, ők sem tudnak mit kezdeni. Azt javaslom, mihamarabb költözz el Észak-Koreába, ott megértik az ebben a betegségben szenvedő embereket és segítenek nekik. Ha teheted, vigyél magaddal macskát is, az az egyetlen élőlény, mely megérti az ilyen embereket. Persze az észak-koreaiakon kívül.


A lustító/butító tabletták nem érnek semmit, sz*r kínai sz*rok.

2017. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ó, nagyon köszönöm! Megpróbálok valahogy pénzt lopni valahonnan az útra, na meg egy macskát (vagy többet, mivel mind a 4 eltávozott 2 éven belül).


Csak nem tudom hogy abban az országban milyen munkát fognak kiosztani nekem? Talán olyan atomfegyver-fejlesztőset? Egy kicsit félek, nem tudom, mi lesz.


Na de mindegy, ott csak jobb lesz a helyzetem mint itt, ahol a történelemtanárok nem fogadják el azt, hogy 2076 május 6-n fog kitörni a 3. világháború... (Hülye Károly bácsi, nem hiszi el a jövőt).

2017. márc. 17. 08:15
 15/16 A kérdező kommentje:

Na, itt vagyok Koreában! Egy kicsit bűzlik az erős kommunizmustól, de ez csak egy csúnya félreértés. Kim Jong Un egy nagyon jószívű ember! Személyesen fogadott, és adott nekem egy lakhelyet egy őrök által őrzött sűrű, távoli erdőben. Az igaz hogy lezárták a lakatot, de kit zavar! Van itt mindenem!


Bár úgy érzem hogy agymosott lettem azok után a lekötözéses-órák után, de hát nem tudom... Majd lesz valami! Legalább nem kell látnom azt a ronda szárnyast!

2017. márc. 22. 20:23
 16/16 A kérdező kommentje:
2017. márc. 22. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!