Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » SZAKOE. HU MEGBÍZHATÓ? ...

SZAKOE. HU MEGBÍZHATÓ? szakoe.hu-n folyamatosan 95%-ra csinálom a teszteket, az én programomon viszont ilyen 60 pontokat érek el, amit az autós iskolában vettem.

Figyelt kérdés
Mennyire hasznos és mennyire köszönnek vissza a vizsgában a kérdések?
2017. febr. 7. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom mostanság hogy áll a szakoe.hu a tesztkérdések számával, de szerintem még mindig becsapós, igaz ez nem feltétlenül az ő hibájuk.

A lényeg: a KRESZ vizsgán 11ezres kérdés-adatbázisból szedi ki a program a vizsgalapra a kérdéseket, ezzel szemben a szakoe csupán néhány száz kérdést forgat körbe, s az utóbbi helyen néhány tesztlap kitöltése után kérdés-válasz szinten rögzülnek az információk.

A szabályokat kell megtanulni, azok ismeretében tudni a helyes válaszokat, akkor nem gond, ha a vizsgán egy "soha nem látott" kérdés kerül a vizsgalapra.

2017. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!