Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik kizárólag csak röhögni járnak ide az oldalra?

Figyelt kérdés

Tehát a GYK humoros oldala az, ami idevonzza őket. Esetleg popcorn-t, kólát is fogyasztotok, miközben olvassátok a kérdéseket, válaszokat?


Én is aláírom, a GYK tényleg olyan sokszor, mint egy jobb fajta kabaré. Most is könnyes a szemem, annyit röhögtem egyes válaszokon - ez juttatta eszembe a kérdés feltevését. Vannak így rajtam kívül mások is?



2017. máj. 3. 14:00
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%

:O


Lehet, ezt az oldalt komolyan venni? Bármelyik kategóriáját is nézzük?


:D

2017. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Én. A kérdések nagyrésze kamu, a másikat idióták írják. Néha akad valós is.
2017. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%

én szeretném elhinni hogy ez az oldal ugyanaz mint 10 éve..de NEM! nagyon nem.

tele trollokkal, és sztem a legtöbb felhasznalo tizenéves.

sajnos felhígult, és évről évre rosszabb.

neked gratulálok azért hogy más emberek nyomorán ilyen jóízűt nevetsz...

26/F

2017. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
95%
Néha betalál egy hasznos válasz is tőlem, főleg ha valamilyen hasonló dolgon megy át a kérdező, akkor próbálok segíteni, vagy ha valamiben van egy határozott véleményem, akkor azt megírom, de amúgy nem lehet komolyan venni ezt az oldalt. Az ismerkedéseket meg még annyira sem, kár hogy nincs olvasottnak jelölés, mint a messengeren :D Csokit szoktam amúgy enni közben.
2017. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Kikérem magamnak, sok idősebb is idejar röhögni.

44N

2017. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#3 Félreértesz, én is nagyon sokszor adok segítő válaszokat az arra érdemes embereknek, és át tudom érezni, ha valakinek bánata van. De ezeken kívül annyi hülyeséget lehet itt olvasni, hogy nem lehet röhögés nélkül kibírni. Van, hogy valaki csak betrollkodik valamit, de olyan is, hogy szimplán csak bődületes butaságot ír. Változó.


Tehát én nem csak nevetni járok ide, de a jókedv garantált szinte mindig, amikor itt vagyok:)

2017. máj. 3. 14:07
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha tudok, megpróbálok segíteni, de némelyik kérdésen (és válaszon) tényleg csak röhögni lehet. :D
2017. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer lefordítottam egy kibaxott hosszú receptet, mert alapvetően segítőkész vsgyok, de még egy köszi válasz sem jött.

A síró fiukakon is jót lehet rohogni, páran írnak naponta ugyanazt.politika és ezo rovat rohelyes, az állat részlegén van pár normális talán, és akinek tényleg segítség kell.

2017. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha elborzadásra vágyom, akkor járok fel. Sírva-vigadni...:D
2017. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, aki nem?
2017. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!