Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik kizárólag csak röhögni járnak ide az oldalra?

Figyelt kérdés

Tehát a GYK humoros oldala az, ami idevonzza őket. Esetleg popcorn-t, kólát is fogyasztotok, miközben olvassátok a kérdéseket, válaszokat?


Én is aláírom, a GYK tényleg olyan sokszor, mint egy jobb fajta kabaré. Most is könnyes a szemem, annyit röhögtem egyes válaszokon - ez juttatta eszembe a kérdés feltevését. Vannak így rajtam kívül mások is?



2017. máj. 3. 14:00
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%

Én is szoktam jókat röhögni. Az eddigi kedvencem a "hogyan mondjam el a srácnak akivel 3 hónapja együtt élek, hogy az exbarátomtól van egy lovam és rá megy el a fizetésem fele?".

A mai gyöngyszem az volt aki jogorvoslatot keres arra, hogy a templomi esküvő után hogy kérheti vissza az egyházadót. 😂😂😂


Ti eddig melyik kérdésen szórakoztatok legjobban?

2017. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Én is főleg ezért vagyok itt :D Már lassan 10 éve. Nem lehet megunni.
2017. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%

Hogyan mondjam meg a kollegámnak, hogy szerelmes vagyok belé?


Ez és a nőgyűlölős/férfi pukkasztós, pisis, jogorvoslatos kérdések ma oltáriak.


Ennyi szerencsétlent egy rakáson!

2017. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
A közelmúlt legjobbja nekem az volt, amikor megkérdezték, hihetnek-e a pasinak, aki az első randin letsperolta, de rendszeresen jár majd hozzá, ha lefekszik vele, lehetőleg az első randin, de mindenképpen hamar.
2017. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Na meg a húsos csont. Már klasszikusnak tekinthető.
2017. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan amikor hasznosak a válaszok vagy a kérdés amit kiírnak akár én is feltehettem volna. De nagyrészt jókat lehet nevetni, főleg az ilyen csípőből jött válaszokon. Néha jobb mint a stand up humoristák. :D
2017. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Vannak itt olyanok, akik NEM kizárólag röhögni járnak ide? :D

Nekem amúgy kedvencem a párkapcsolatos, szexuális, meg az ezós kategória, ezekben tenyészik a legtöbb értelmi fogyatékos és troll, ezeken lehet a legjobban röhögni :D

2017. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

en is segitek ha tudok, de valoban van amikor csak a poen miatt jarok erre.


Aranybanya, nem egy kerdesbol lett hotpage postom 9gagen :D:D:D

2017. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Igen, én. :D Nyilván ha olyan kérdést tesznek fel, ami értelmes, és kompetensnek érzem magam a válaszadásban, akkor normális választ írok, de a legtöbb kérdés röhejes. :D

A kedvencem amúgy nekem is a húsos-csontos, az a kérdés már legenda.

2017. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Persze, hogy röhögni járok.


Elég csak benézni az üzleti topikba, vagy a társkeresésre. máris potyognak a könnyeim a röhögéstől.

2017. máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!