Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Agykontrollal lehet pizzát...

Agykontrollal lehet pizzát rendelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok azt szeretném megtudni hogy agykontrollal lehet-e pizzát rendelnem? Mert éhes vagyok és a hütő túlmessze van. Hisz SIKERÜLNIE KELL!!! Mert mások életüket változtatják meg ezzel vagy éppen barátnőd keressnek ezzel. Az én kérésem ehez képest igen csak csekély. Sikerülhet? Telefonomon sincsem pénz. Ide hivhatom a pizzafutár 2 doboz pizzával agykontrolal?


Válaszokat előre is köszönöm

24 éves Józsi voltam.



#pizza #agykontroll #pizza futár hoz pizzát
2017. jún. 19. 05:34
 1/8 A kérdező kommentje:
És nem troll kérdés. Én hiszek ebben és senkise változtatthatja meg a hitem!! Nem érdekel mit mond erre a tudomány, hazudnak!!!
2017. jún. 19. 05:36
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze!

'Menj le' alfába, (kisfrekvenciás rezgések hatótávolsága nagy), aztán várjad türelemmel, míg a futár megérkezik!

2017. jún. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, de semmi mást nem szabad csinálni. Csak az erős agykontroll. Még ki se szabad írni ide.
2017. jún. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Egyszerű lélek lehetsz ha ezzel jól szórakozol.


Próbáld ki hogy egy lap mindkét oldalára ráírod "Fordíts!"

2017. jún. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Minek tették át humorba?? Ezotéria kategoriába vissza mert komolyan gondoltam!!!:D
2017. jún. 19. 12:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy komolyan gondoltad, de úgy látszik, csak te.
2017. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként én elhiszem, hogy komolyan gondoltad, mert humornak gyenge.
2017. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A futár vagyok. Nemrég erős késztetést éreztem hogy valamilyen pizzát szállítsak valahova valakinek. Legközelebb adj részletes adatokat. Ha még élsz válaszolj
2017. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!