Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » TOP 10 dolog, ami idegesít?

TOP 10 dolog, ami idegesít?

Figyelt kérdés

2017. aug. 4. 19:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Kezdené én! :) A boltokban, amikor a hentesáru előtt állok. Éppen azon gondolkozom, hogy milyen kaját válasszak. Erre ilyen idősebb asszonyok így odafurakodnak, és majdnem belemásznak a képembe, vagy fellöknek, hogy egy egyik virsli most 10 Ft-al olcsóbb lett. És b+ befurakodik! És ilyenkor nem tudom mit gondol, hogy én vajon nem azért állok a sorban, mert vásárolni szeretnék. :D :D Várom a többi kommentet.
2017. aug. 4. 19:21
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fontossági sorrendben:


1. A légy mindig az orromba akar berepülni.

2. A szúnyog csak a fülem mellett hajlandó röpködni.

3. Ha beszélek, és valaki a szó közepébe vág bele

4. Láthatóan nem érdekli a mondanivalóm.

5. Én meghallgatom, de ő már nem.

6. Ha valaki mindent tud, mindent jobban tud, miközben baromságokat beszél

7. Igen, a dúródó öregasszonyok

8. A cigányok

9. A reklámok

10. Rengeteg egyéb, pitiáner hülyeség

2017. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Mikor a sok tinire rájön a világfájdalom, utálják a szüleiket, minden ellen lázadnak. És észre sem veszik magukat..
2017. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1.-10. Top 10-es listák.
2017. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

1. Primitív cigányok

2. Beképzelt emberek

3. Körömreszelő hangja

4. A kinézetem

5. Túl színes ruhák

6. Hiszti

7. Tanulás

8. Kamu emberek

9. Rasszisták

10. Önsajnáltató emberek

2017. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

10. Kedvenc könyvsorozatom nem tart a végtelenségig


9. Azok a tanárok, akik nem készítik eléggé fel a diákokat, de elvárják, hogy tudják az anyagot


8. Amikor pont azzal futok össze, akivel a legkevésbé akartam találkozni


7. Azok a vénebb egyének, akik "maifiatalokról" meg "bezzegazénidőmbenről" beszélnek, de a saját gyerekkori mellélépéseik mellett szemet hunynak


6. Rasszisták, homofóbok, egyéb olyan emberek, akik nem viselik el a másságot


5. Olyan emberek, akik szerint a modern technológia (telefon, internet) a sátán találmánya, és képtelenek elviselni, ha a közelükbeb valaki ezeket használja


4. Híres és gazdag és/vagy hülye és/vagy szétplasztikázott emberek, akikre példaképként tekintenek a fiatalok


3. Azok a gyönyörű nők, akik gazdag férfiakat csábítanak el


2. Azok az emberek, akiknek mindenük megvan, de mégsem elégedettek, fennakadnak olyan dolgokon, amit más örömmel fogadna


1. Beképzelt, tahó alfahímek

2017. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

2. Azok a biciklisek, akik nem képesek a kijelölt bicikliúton közlekedni, helyette valamiért a járdát használják, fogyatékosok!


3. Bunkó emberek, akik kb. azt gondloják magukról, hogy ők bárkivel beszélhetnek lekezelő stílusban, mert nekik természetesen mindent szabad.


4. Akik a telefonjukat nyomkodják sétálás, biciklizés, vezetés közben, s ezzel mások testi éppségét veszélyeztetik. Nem figyelnek, nagyképű, flegma stílust sugároznak.


5. Amikor az eladó valahol bunkó velem, legyen az bolt, pékség, jegykiadó, bármilyen hely, aki azt gondolja, hogy az ő munkája mekkora nagy karrier, és ennek tükrében nem kell visszaköszönni, rá se kell nézni a vásárlóra, és még ki is kell aprózni, majd ha esetleg kártyával fizetne, még le is kell tolni, hogy miért nem szólt hamarabb? WTF?


6. Amikor egyes csajszikák azt gondolják, hogy ők a világ leggyönyörűbb teremtményei, mert kaptak a facen 200 lájkot, és olyan idézeteket osztanak meg, hogy nyugodtan lehet irigykedni, stb. Valamint ugyanez pasikban is, akik egy szál hurkák, csúnyák, és elhiszik magukróll, hogy ők mekkora nagy macsók.


7. Amikor pózolgatnak a különböző szakokkal kapcsolatban, amit még el sem végeztek, de már feszítenek fehér köpennyben, meg piros, kék ruhákban, fonival a nyakukban!Ők az igazán szerény emberkék, akiknek általában tudásuk nincs, de jó eladni magukat okosként az nagyon megy!


8. A rasszista emberek, akik két kézzel verik a mellüket, hogy ők mekkora nagy magyarok, hungarista pólókban stb.! És az adójukon kívül, meg a cigányokon kívül semmi mással nem tudnak foglalkozni!


9. Azok az emberek, akik vallási fanatikusak és mindenáron meg akarnak téríteni, hiába mondod, hogy téged ez nem érdekel!


10. A pszichológusok, akik minden szarba belemagyarázzák a pszicho baromságaikat, hogy ez ez ezért van, és ez pedig ezért, önálló gondulatuk nincs csak fújják a sok egyetemi betanulult rizsát!

2017. aug. 6. 16:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Azok a csajok, fiúk akik kutyafület meg kutyanyelvet szerkesztenek a fotójukra és az a profilképük / vagy csücsörítenek...

2. Szelfi.

3. Cigánylányok, főleg az olyan amelyik más kapcsolataiba próbál belemászni, mert azt hiszi magáról, hogy milyen jó csaj és esélye van bárkinél.

4. A pénz utáni vágy, akit semmi nem érdekel, sem család, sem barát, csak a pénz.

5. Amikor felszállok a buszra vagy bemegyek egy terembe és mindenki engem néz.

6. Az olyan párkapcsolatok, ahol facebookon "szejetlek, ceretlek nyuszókám, habos babos süteményem", az életben meg veszekednek állandóan.

7. Irigység.

8. Öregasszonyok, akik azt hiszik tolakodhatnak, meg mindent jobban tudnak. Megsértődnek ha valami nem úgy van ahogy ők akarják. Akkor nekik az illető egyből qrva, meg ilyenek.

9. A kinézetem. Lehettem volna szebb is :D

10. Ha valaki egy kapcsolatban mással is flörtöl

2017. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hú rengeteg minden..


Ha többen rámennek egy emberre, mondván az "lúzer".


Ha valakit csak azért nem szeretnek, mert nem túl okos, de amúgy tök rendben van.


Az aroganciát


A tanár kiskedvenceit, akik folyamatossan buzgolkodnak.


A társadalmi elvárásokat-és ha nem felelsz meg nekik, már szar vagy


Azokat az embereket-ezt úgy momdom, hogy nem vagyok vékony-akik azt próbálják elhitetni a világgal, hogy a kövérség szép és jó dolog, nemhogy tenni nem kell ellene, hanem csodás..és a genetikára fogják az egészet.


A kollektív büntetést


A lekezelő hangnemet


"A kutya az isten, mimden ember alljas szardarab" szövegeket


És befejezem mielőtt nagyon belejönnék:D

2017. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ja és az utolsó (előző voltam)


Amikor vége a kedvenc sorozatomnak

2017. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!