Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik a jobb háziállat a...

Melyik a jobb háziállat a pegazus vagy az unikornis?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy háziállatot, de nem tudok dönteni melyik legyen mert mindegyik nagyon tetszik. :( Szerintetek? A fő, hogy csendes legyen és hetente elég legyen etetni. Szerintetek melyik pukizik több csillámport? Ezt is kerestem a neten de nem találtam róla sajna semmit. :( Kérlek segítsetek dönteni.

2017. szept. 10. 18:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

A pegazus tartása a bonyolultabb. Annak röpde kell, elég nagy és magas, mert szeretnek röpködni, ráadásul csaknés kizárólag énekesmadarakat esznek, amiknek nehéz a beszerzése. A legtöbb fajta nem is termel csillámport, csak a szárnyukon található a felhőpor nevezetű, ami viszont fontos az egészségüknek.

Ha csillámporra hajtasz az ír fehér unikornist ajánlom, az egyik legminőségibb és legősibb fajta. A karámot fehér lepedővel béleld ki, hogy a csillámpukit és a csillamgélkakit szennyeződés nélkül fel tudd fogni. Fontos, hogy ők kizárólag vattacukrot esznek, lehetőleg minden ízből adj nekik, és ne felejtsd el, hogy barackkonzerv levet isznak.


Remélem tudtam segíteni :)

2017. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%
Ez még viccnek is gyenge már bocs, remélem le is szedik hamar kitaláció miatt.
2017. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
46%
Szerintem a Vízi-Mutymuty.
2017. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
És a házi feladat készen van e?
2017. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a csillámf*aszláma jobb alternatíva lenne. Kevésbé kényes.
2017. szept. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem az unikornis jobb, szebb és előkelőbb, tud varázsolni is, csak jól járnál vele. A pegazus az elrepül a &#@@&&-ba :/


U.i: Éljen Szálasi!

2017. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Inkább csillámfaszlámát vegyél. Az sokkal jobb! ;)
2017. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!