Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Amíg csak Suzuki Vitarám van...

Amíg csak Suzuki Vitarám van (új típus), addig soha nem lesz csinos barátnőm?

Figyelt kérdés
Vagy csak a BMW, Audi vagy valamilyen nagy városi terepjáró az, amibe a szép lányok hajlandók beülni? Esetleg valami trendi villanyautó? Hogy lesz így szép és kedves és aranyos barátnőm? Lányok, mit szóltok ehhez? Van esélyem a Suzukival?

2017. szept. 13. 23:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy lenne, hogy milyen autója van a fiúnak. Ha van, akkor mindegy hogy milyen, a lényeg hogy guruljon :D sőt az jó pont hogy legalább van autója

De hát engem az autók nem tudnak lenyűgözni. Lehet azért van mert nekünk sosem volt menő autónk, sőt volt hosszabb időszak, hogy egyáltalán nem volt. És ezért van bennem az, hogy már az is jó, ha egyáltalán van kocsija a srácnak. Szóval nekem nem számít, hogy van e autója, vagy sem, az meg végképp nem, hogy milyen kocsi.

2017. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%
Ugyanitt kemping bicikli olcsón eladó.Kicsit szalajt.
2017. szept. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
minek veszel új suzukit, ha annyiból már kijön egy használt... ha nem is bömös, de egy passat v hasonló
2017. szept. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

Gondolod, hogy egy BMWre egymásnak adnák a kilincset? Nem barátom, az a csaj aki erre bukik pontosan tudja, hogy mi a különbség egy 8-10 éves BMW (és a tulaj anyagi helyzete) között, és egy új BMW tulaja között.


Ha meg is lenne a kicsi, akkor meglenne mellé minden más is? A drága szórakozás, ruhák, ajándékok, lakás?


Az ilyen csajjal akkor sem tudnál leállni, ha kapnál egy új BMWt, mert hiányozna a körítés, maradnál átlag ember, átlag lehetőségekkel, és hamarabb derülne ki, hogy nem vagy pénzes, minthogy a bugyija lecsússzon.


Nem lenne egyszerűbb elfogadni, hogy mik a lehetőségeid, keresni egy olyan nőt, akit nem a kocsid vonz, ahelyett, hogy görcsösen többnek próbálj látszani?

2017. szept. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
SOHAA!!!
2017. szept. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha te csak azokat a nőket veszed észre, akik az autókba szerelmesek, meg is érdemled. Ja és ostoba vagy.
2017. szept. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Vehettèl volna BMWt, de te inkább Suzuki Vitarat vettèl??? 😀

Napi kamu!

A nemlètező Suzuki Vitarától meg senkinek nem lesz nedves a bugyija! Igyekezz, mert lassan indul a busz a suliba!

2017. szept. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Brah nekem jogsim sincs nemhogy kocsim, mégis van barátnőm. Hogyan lehet ez? Nem is tudom. XD


(Megsúgom, azért szeret aki vagyok és nem amit elértem)



25/F

2017. szept. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem a kocsinak kell puncimágnesnek lennie, hanem neked! Jó reggelt!
2017. szept. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem BMW X3-asom van. De hidd el a Suzuki is tökéletes főleg az új. A lányok többsége abszolut nem a kocsiba szeret bele, de ezt sok férfi nem hiszi el
2017. szept. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!