Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúknak miért tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak miért tetszenek a beképzelt, önelégült, ellenben nagyon szép és csinos egyetemista lányok?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, lány vagyok, és megdöbbenek némelyik csajon hogy mennyire arrogáns, beképzelt, öntelt, bár ennek ellenére külsőleg nagyon szépek, dögösek.

És a pasik loholnak utánuk, meg nyáladzanak nekik.


Most komolyan: Nem jobb egy kicsit visszafogottabb külsejű, ellenben belülről nagyon szép lány?

És itt most ne gyertek hogy mert a nők így meg úgy viszonyulnak a pasikhoz, mivel rohadtul nem róluk szól a kérdésem.


Rengeteg jólelkű, vicces, csinos, szép lány létezik, csak nem kiemelkedően dögösek és nincs az arcukon 10 kg festék.


Fiúk, adjatok már erre a jelenségre magyarázatot.



2017. szept. 8. 22:31
1 2 3
 1/28 A legrosszabb ***** válasza:
76%
Soha nem futottam ilyen nő után, nálam ez a típus jelenti a legalja kategóriát. Fussanak az ilyenek után a Pumped Gabók, egymáshoz valóak.
2017. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
61%
Nekem megfelelnek a visszafogottak is. Járunk?
2017. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%

Jhah, cicám, ez az általánosítás nem egy szép dolog...


Ugyanúgy nem állok szóba egy ilyen csajjal, mint egy külsőleg igénytelennel. Külső megfog, belső megtart.

2017. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
40%

Pedig pont az a magyarázat amit nem szeretnél hallani. Ugyanazért amiért a lányok nyáladzanak ilyen pumped gabo szintre. Vonzza őket mert tisztában vannak vele, hogy nem az ő súlycsoportjuk külsőre és nagy trófea lenne, ha összejönne egyikkel valami.

Ennek ellenére ne legyenek illúzióid. Ezek a lányok azért ilyen bunkók mert azt hiszik, hogy minden srácnak ők kellenek pedig a srácok semmi mást nem akarnak tőlük csak párszor felpróbálni és ennyi. Vagy a nyáladzáson kívül hallottál már ilyen lányt értelmesen beszélgetni egy fiúval nem csak komoly témákról, hanem úgy bármiről is?

2017. szept. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%

Abban a korban a hormonok diktálnak a legtöbb férfinál, így a kerek fenék meg a nagy mell könnyen eltekeri a fejeket. Nem mindenkinél, mert például számomra ki vannak zárva ezek az elsőrendűnek számító csajok akikre mindenki csorgatja a nyálát. Én azokhoz nem állok sorba századiknak. Úgyhogy ennek a témának ezen része számomra egyértelmű.

Amit én furálok az az, hogy ennek ellenére az általad említett elhanyagolt lányok engem például számításba sem vesznek. Kicsit ördögi körnek látom ezt.

2017. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

Azért tetszenek, mert jól néznek ki. Mi olyan meglepő ebben? Ami szép, az szép, persze, hogy megnézem, adott esetben még el is töltök vele egy kis időt, de ez még nem jelenti ,hogy kapcsolatot is akarnék egy ilyen nőtől.

Az Eiffel-torony is nagyon tetszik, szívesen nézek róla fotókat, meg is látogatnám egy körre, de attól még nem fogok a tövében letáborozni.

2017. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
Ne irigykedj. Azok a lanyok is lehetnek teljesen normalis, ertelmes lanyok. Semmivel nem vagy jobb naluk azert, mert reggelente megsporolsz 10 percet, mert nem sminkelsz. Szerintem joval onelegultebb lehetsz, ha kepes vagy magadat feljebb helyezni naluk ("belulrol nagyon szep lany"), ilyen felszines dolgok alapjan, amennyit napi fel oraban latsz beloluk.
2017. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
Mert aki könnyű vérűnek látszik, az általában az is. Vagyis hamarabb be lehet jutni a bugyijába, mint egy tartózkodó, szemérmes lánynak.
2017. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon tetszenek a visszafogottabb egyetemista lányok, sokszor vadabbak,bevállalósak az ágyban,,,most is ilyen csajt szeretnék találni.37F
2017. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
A általad önteltnek titulált dögös lányok látványosan örülnek ezeknek a srácoknak. A visszafogott lányokat is széttépik a jelentkezők, de ők panaszkodni szeretnek, hogy nem kellenek senkinek.
2017. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!