Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hihetőek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihetőek egy ilyen nagyon csinos, vonzó, kedves lány állításai?

Figyelt kérdés

Beszélgetek, ismerkedek egy csinos vonzó lánnyal.

A lány azt állítja, hogy neki abszolút nagyon minimálisan számít a külső (tehát azért van határ pl.: Molnár Krisztiánnal nem jönne azért össze, de Jáksó László külsejével már nincs gondja), ami fontos neki, hogy legyen intelligens, megértő, visszafogott, érzelmes, kedves, lelkis....


2017. szept. 13. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok.
2017. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jáksóval nincs is gond. Krisztiánnal pedig a külseje mellett még egyéb problémák is vannak, és sajnálom, hogy a környezete ennyire hagyja neki, hogy nyilvánosan hülyét csináljon magából. :/


Szerintem hihetsz a csajnak.


21/L

2017. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán, engem sem érdekel a külső.
2017. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erről az én példám az hogy álmomban sem hittem volna hogy egy nagyon szép, és kedves lánnyal hoz össze a sors. Igaz nem az a modell alkat, de én alapból a molettebb nőkért vagyok jobban oda, de nekem sem külső az első, külső terén is inkább az előnyös öltözködést és az ápoltságot veszem figyelembe leginkább.

Simán elképzelhető hogy hihető, nagyon sok lány főleg az idősebbek már kezdenek arra eszmélni hogy nem igazán a külső a mérvadó.

Van egy munkatársam aki az a nagyon nagydarab iszonyatosan kövér, nem túl jóképű fazon, de olyan normális, humoros, jókedvű, vidám embert én még életemben nem ismertem meg mint ő, és csak lestem amikor bemutatta nekem a barátnőjét aki aztán egy roppant csinos, sportos, kedves csaj. Belső tulajdonságok terén egy hullám hosszon vannak teljes mértékben és ez az ami sokat számít.

Én barátnőm is alapból az a fajta beállítottságú nő aki teljes mértékben olyan tulajdonságokkal rendelkezik mint én.

2017. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Soha ne adj egy nő szavára. Inkább azt nézd mit cselekszik. A két dolog egy nő esetében nagyon ritkán vág egymásba. A nők mindig szeretik jobb színben feltüntetni magukat (lásd pl. smink), mint amilyenek valójában. Hányszor hallottad már tőlük pl., hogy egy kedves fiút keresnek, aztán az ilyennel szóba se állnak, ellenben elmennek egy rossz fiúval, aki viszont rendre átveri őket. Lényeg hogy minden szavukat fenntartással kezeld, úgy nem érhet nagy csalódás...
2017. szept. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!