Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha a paradicsom gyümölcs...

Ha a paradicsom gyümölcs akkor a kecsap lekvár?

Figyelt kérdés

2017. dec. 27. 22:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10: Ami rossz ízű, az mindennel az. Ha virslivel eszed, nem lehet olyan rossz. Szerintem amúgy virslihez nem mennek az édes dolgok, de ez ízlés dolga. Én néha ketchuppal eszem a zabpelyhet (persze miután egy kis vizet megitattam vele). Nagyon finom.
2018. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Komoly? Milyen zabpejhet eszel?
2018. jan. 2. 22:42
 13/17 anonim ***** válasza:
Sima olcsó zabpehely, fél kg kb 200 Ft. Önmagában száraz, de egy kis vizet fel tud szívni, és nem lesz vízízű. Ettem már sóval és fűszerpaprikával is...
2018. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 kokohoho ***** válasza:
76%
Reménykedjünk, hogy lekvár, mert amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is! Esetleg ha valaki tud ilyen páleszról, az el is dönthetné a kérdést! Mi szuper lenne már, ha a bloody-mary ütne vodka nélkül is! :D
2018. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14: [link]
2018. jan. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 kokohoho ***** válasza:
#15 Köszönöm! Számomra ezennel eldöntetett, hogy lekvár! A figyelmünkbe ajánlott oldalon, minden adott az ütős bloody-mary-hez,,, van zeller és paradicsom pálinka (párlat) is. Az ezekből készült itóka, triplán ütne, (fejbe, gyomorba, nyomorba)! Úgy döntöttem, egyelőre maradok a klasszikus gyümi páleszoknál! Bár amennyit én szlopálok, ez sem viselné meg költségvetésem! :)
2018. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16: Szívesen, amúgy az, hogy "amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is" nem egyenlő azzal, hogy "amiből pálinkát főztek, abból lekvárt is lehet", szerintem. Vagy az ilyen párlatok nem is pálinkák.
2018. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!