Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen vicces/cikis sztorik...

Milyen vicces/cikis sztorik történtek meg veled?

Figyelt kérdés
Meséljetek,vicces vagy cikis történetekre vagyok kíváncsi,ami veletek történt. Kort,nemet írjatok(ha van kedvetek)... Köcce.
2010. jún. 8. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
6%

Írtam ide

Juuj

Cukipicikislány

8/L

2010. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
nem bírnám ide leírni
2010. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
nincs kedvem -.-'
2010. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

Tegnap beleélveztem a barátnőm fülébe amikor ő aludt.

Érdekes,hogy nem ébredt fel a fitmya csattogására.

Kaptam tőle rendesen... Adott egy pofont de én is adtam neki kettőt. Unána nem telt bele 3 óra már békeszexeltünk.

Jól esett mikor kinyalatta velem a saját spermámat a füléből. Mondjuk nem volt olyan rossz,bár a fülzsírja egy kicsit sós volt.

Asszem máskor is megjátszom....

2010. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
20:52-es te beteg vagy vagy ez nem is igaz:O
2010. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Osztálykiránduláson mindenki hülyül poénkodik..

Azzal is barmultunk hogy ki mondja a nagyobb hülyeséget.

Asszondom: Viszket a seggem.

Benyit a tanár:megvakarjam??

Erre és (nemtudta ki szold de hallodtam hogy lány volt):Ahha te ribanc.... xDDDDDD

2010. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
XD
2010. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer elfingtam magam a pláza wc-ben. barátnőm röhögött, persze tagadtam, hogy én voltam. de ez rég volt. Ma már simán elengedem magam :D
2010. jún. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Nagyba döngetem maRISKÁT, erre bejön az apja és azt mondja, hgy múúúúúúXD
2010. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
4 éve volt egy barátnőm, Budapesten laktunk, az én szüleim viszotn Msikolcon, így még nem volt rá mód, hogy bemutassam a szüleimnek a barátnőmet. Egyszer sikerült a dolgokat úgy tervezni, hogy lemehessünk hozzájuk, mondtam a bnőmnek hogy meglátogatom anyuákat, és megegyszetünk hogy ő meg addig inzéti a dolgait. Mivel lassan 2 éve nem láttam már anyámat, ezért sétáltunk egyet az utcán. Azt még el kell mondanom, hogy anyum 19 évesen szült, én meg 4 éve voltam 20 éves, úgyhogy sok sorkülönbség nem volt, szinte a nővéremnek nézték. Szóval sétáltam anyukámmal, meg is fogtam a kezét. nem vette észre, a bnőm meg pont velünk szembe jött, és ne ismerte még anyámat, tehát azt hitte a csajom. Erre az út közepén akkorát vágott valamivel a fejemre, hogy azt hittem elordítom magam. Én meg abszolút nem értettem hogy mi baja van. Másnap pedig felhívtam, ő meg mondta hogy találkozzunk a parkban. Elmentem én is a parkba, ott várt, mindenki előtt, jól leordibálta a fejem, hogy mit képzelek magamról, hogy néhány hete ismerjük egymást, és már meg is csalom, meg ilyeneket... Aztán szépen lecsitítottam, és elmondtam neki hogy az az ,,aranyos cicababa" az anyám, és hogy nem járok vele XD
2010. júl. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!