Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem megy?

Miért nem megy?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én egy vámpír vagyok és munkanélküli, az miatt a hülye szabály miatt,hogy hívás nélkül mem mehetek be sehova.Próbálkoztam már mindennel de eddig semmi eredménye.Az emberek akiket megkörnyékeztem, nem hisznek a vámpírokban így nem tudtam elbűvölni őket.És nappal nemigen mozdulhatok ki, csak esős napokon.Szóval jöhetnek a tanácsok, esküszöm, nem kereslek meg és fallak fel titeket, ha nem helyesen szóltok.☺
2018. júl. 21. 17:50
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
76%
Legyél inkább fakír. Ő mehet akárhová, bármikor.
2018. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ez valami hihetetlenul gyenge volt. Vampirok nem leteznek.

Tisztelettel: Lucifer

2018. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Lucifer, te ne ártsd bele magad a vámpírok dolgába
2018. júl. 21. 18:11
 4/21 anonim ***** válasza:
29%

En vagyok minden sotetseg teremtoje. Ennyire nem lehettem benarkozva hogy ilyen pancser verszopo-denever-embereket hoztam letre. Meg ugy eleve. Ki vagy te hogy engem csititasz? A sotetseg 10 parancsolatabol a harmadik igy szol:

Minden sotetseg teremtojet a szadra ne vedd, mert igy nem jutsz a pokolba.


Ui.: mit kezdesz a haverjaid nelkul az orokkevalosagban?

2018. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Na jó, megsajnáltalak. Gyere,látogass meg!
2018. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én nem tartozom a te teremtményeid közé.És pont ezért nincs társam.
2018. júl. 21. 18:31
 7/21 anonim ***** válasza:
Ezesetben kuldom a demonokat erted. Nem adtam engedelyt a letezesedre.
2018. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Bájos.Kár hogy hatástalanok.Mint mondtam, én nem egy vagyok a tieid közül.Nindeddig nem fedtem fel magam.És ez volt az első és utolsó alkalom.
2018. júl. 21. 18:41
 9/21 anonim ***** válasza:

En mindent tudok eletem. Tudom hogy hol vagy, tudom hogy ki vagy, tudok mindent. Pusztan abban nem voltam biztos hogy ilyen korcsot tenyleg en teremtettem volna, de Satan baratom kozolte hogy durva buli volt es egy kicsit tobbet fogyasztottam a kelletenel. Most 2 opcio van.

Mivel en teremtettelek (en vagyok az apad), ezert elnezobb leszek mint altalaban.

Elso opcio hogy behodolsz nekem es hu szolgam leszel az orokkevalosagig.

Masodik opcio: a testedet orokke a tuzek fogsagaba taszitom.

Valassz!

2018. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ó, a Sátán nem mondta kivel van dolgod?

Ez felettébb kínos.Talán nem tudok elbánni veled, de te sem velem.Ezt a Sátán már jól megtanulta.

2018. júl. 21. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!