Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik épp spirituális átalakulá...

Akik épp spirituális átalakuláson megy keresztül, az észlelt magán ilyet?

Figyelt kérdés
Szkeptikusok ne írjanak, ezenkívűl, csak az írjon, aki átesett ezeken vagy spirituális tanácsadó, vagy aki épp ezen az átalakuláson megy keresztül. Történt e veletek is olyan dolog pl. gyermekkorban, hogy egyszer arra ébredtetek reggel, hogy semmire nem emlékeztek. Csak ilyen alapokra. Ki az anyád meg ilyenek. Úgy értem, nem emlékszel, mi történt veled eddig, mik a játékaid stb. Bármi furcsa dolog, esetlegesen ufo jelenség. Kérlek válaszoljatok, értelmes spirituális emberek!
2018. márc. 19. 19:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért.
2018. márc. 19. 19:24
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen élményeket max privátba osztanám meg mert ezen az oldalon akiket te keresel nagyszámban mindenki szkeptikus és hát minket másnak néznek.19F keress fel ha hallani akarsz tőlem élményeket. ☺
2018. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

"pl. gyermekkorban, hogy egyszer arra ébredtetek reggel, hogy semmire nem emlékeztek."

Az valamiféle amnézia?! Mitől spirituális, hogy annak hívod? 😧 Változások, amit észleltem magamon anno valamikor, pl: mutált a hangom magasabb lettem és furán csatogtattam a nyelven, amikor valami nem tetszett. Spirituálisan hangzik?

2018. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó. Te minek írtál? Hülyeségeket írsz, amit mondasz, annak semmiköze a témához. Nyomozok valami után. Ennyi.
2018. márc. 19. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Es mitol alakultal at spiritualisan mar gyerekkorodban? Vagy ha most alakulsz at, miert gyerekkori emleket irsz? Nem ertem.
2018. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert azt hittem összekapcsolódik az ezzel. De nem tök mindegy? Gyermekkorban is lehetnek tünetek, ami később felnőttkorban előjön.
2018. márc. 19. 20:46
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Elnézést, hogy csak én nem értem mitől spirituális a részleges amnézia.
2018. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem az, de lehet összefüggésben.
2018. márc. 19. 21:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok tanácsadó, és gyermekkoromban nem estem át az általad leírt történésen, és még elég zöldfülű vagyok, de már kinyitottam a harmadik szememet, és nagyjából belelátok az emberek fejébe, de ez még nehezen megy.
2018. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy semmit se tudsz ezekről... Most valamit nagyon túloztál vagy csak hazudsz. A harmadik szem kinyitása nem elegendő ahhoz, hogy valaki elméjébe láss.... Előbb kundalini... De előbb ébredés és felemelkedés. Utána esetleg beletudsz látni. Az hogy feloldod a harmadik szemed jó dolog, de nem elegendő. Ha érdekel a spirituális téma ne csüggedj, keress rá és találj egy jó tanítót. Bocsi, ha megsértettelek. Am már választ kaptam, mert van tanítóm azóta.
2018. jún. 14. 01:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!