Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Meztelen cikis sztori?!...

Meztelen cikis sztori?! Történt már veled ilyen?

Figyelt kérdés
Én pl. egyszer ültem a buszon, egy négyes ülésben. Velem szemben egy 40 év körüli fickó ült. Rajtam egy vállpántos top volt, de melltartó nélkül, és egy kicsit nagy volt rám a blúz. Volt vagy 40 fok a buszon, izegtem-mozogtam össze-vissza kínomban. Egyszer csak lecsúszott a blúz jobb pántja a könyökömig, és kibuggyant a jobb cicim. Először észre sem vettem, csak azt, hogy a pacák nagy szemekkel bámul. Odanéztem, észrevettem, hogy virít a cicim, mire egy hanyag mozdulattal visszahúztam a vállamra, ránéztem a pasira és annyit mondtam egy hanyag vállrándítás közben: Hm, bárkivel megeshet. És néztem ki tovább az ablakon. Nem vagyok szégyenlős, szóval tényleg nem zavart, de szerintem a pacák irtó zavarba jött. Veletek történt-e már ehhez hasonló?
2010. jún. 20. 19:02
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Kérlek, kinek a pap, kinek a papné.
2010. jún. 20. 19:25
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
egyszer sétáltam a járdán, megállt mellettem egy autós és eligazítást kért, benéztem, hogy meglegyen a szemkontakt és a rövid gatyájából nem csak a kifordult zsebe lógott ki :DD
2010. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
96%
Akkor gondolom meglett a szemkontakt. :DDDD
2010. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
93%

hát igen,sajnos történt :S

mikor a strandon voltam még pár éve szemezgettem egy igen jóképű fiúval,látszott hogy én is bejhövök neki,mert állandóan rámmosolygott ha odanéztem és integetett is :) aztán később a medence széléről ugráltam a vízbe,egyik barátnőmmel ,és akkor ő is elkezdett velem/velünk ugrani,amikor egyszer csak,ő a vízben volt,nézett engem,hogy hogy ugrok,és le is ugrottam,igenám,de mielőtt feljöttem volna a víz alól észrevettem hogy kikapcsolódott a melttartóm és leesett :S az pedig ott úszott a víz tetején amíg fel nem jöttem a víz alól...totál ciki volt :S ráadásul,ahhoz hogy felvegyem,előszöris fel kellett jöjjek a víz alól,én meg megfeledkeztem magamról,és úgy ahogy voltam,melltartó nélkül felálltam,és elkaptam a víz tetején úszkáló melltartómat és aztán mondtam a barátnőmnek hogy kapcsolja vissza a pántját,hát mondanom sem kell,hogy égett a fejem a srác előtt :S

....és mindenki más előtt aki a medencében volt és épp akkor odafigyelt....

2010. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
90%
Velem egyszer osztálykiránduláson történt: este volt, 4-en voltunk fiúk egy szobában és tudjátok ilyenkor a szokásos volt, beszélgettünk, ettünk tv-ztünk. Én a wc-n voltam, mert tusoltam de a pizsamámat és a törölközőmet is kint hagytam. De közben átjöttek a csajok mert unatkoztak és én nem hallottam a víztől és pont a csajok előtt kijöttem full meztelenül. Jót röhögtünk :D
2010. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
92%
Vizicsúszda.. Leértem.. Háromszög fazonú melltartó mind2 oldala szétcsusszant és szinte mindenki látta aki ott volt xD
2010. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
88%
de durvák vannak itt XDD
2010. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
58%
adják.xD
2010. jún. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim válasza:
100%
Kiránduláson történt tavaly. Panzióban aludtunk, hárman voltunk egy szobában fiúk. Megérkezés után nem sokkal a két szobatársam elhúzott valami kaját keresni, de nem vittek kulcsot, tehát az ajtó nem lett bezárva. De ezt nem én vettem észre, és elmentem nyugodtan zuhanyozni. Kijöttem, megtörülköztem, és kényelmesen hanyattvágtam magam az ágyon pár percre. Ekkor kopogás nélkül kinyílt az ajtó és az idegenvezető csajszi meg a barátnője állt ott. Én meg ott feküdtem előttük az ágyon anyaszült meztelen :D Mint kiderült üres helyet kerestek valakinek, azért járták végig a szobákat, csak épp nem kopogtak, mert azt hitték, ahol van valaki, ott zárva van belülről az ajtó. Roppant zavarba jöttek szegények. Mondtam, hogy nyugi, nincs semmi baj.
2010. jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
81%

Nem annyira cikis mint meztelen. A kertünkben én szinte mindig meztelen vagyok úgy kertészkedem napozom élvezem a jó időt. Pár hete úgy jártam, hogy a nagykaput nem zártam be és a szomszédot kereső hölgyek hozzám jöttek be érdeklődni. Én észre sem vettem őket csak akkor amikor ott álltak előttem Én azon lepődtem meg hogy ott vannak bent, ők pedig a a meztelen pasi láttán. Az első pillanatok meglepetése után én kérdeztem őket miben segíthetek, kit is keresnek, ők először mentegetőzve kértek elnézést és útbaigazítást kértek, majd miután észrevették, hogy engem nem hoz zavarba az hogy meztelenül állok előttük még beszélgetésbe is kezdtek sőt látható volt tetszik nekik a szitu, majd miután útbaigazítottam őket az egyikük megkérdezte nem zavar engem hogy ennyi időn keresztül beszélgettem velük meztelenül.

Imádok meztelenkedni és nem is szoktam belőle ügyet csinálni ha lát valaki meztelenül. Nem ez volt az első és nem is az utolsó eset...

2010. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!