Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Meztelen cikis sztori?!...

Meztelen cikis sztori?! Történt már veled ilyen?

Figyelt kérdés
Én pl. egyszer ültem a buszon, egy négyes ülésben. Velem szemben egy 40 év körüli fickó ült. Rajtam egy vállpántos top volt, de melltartó nélkül, és egy kicsit nagy volt rám a blúz. Volt vagy 40 fok a buszon, izegtem-mozogtam össze-vissza kínomban. Egyszer csak lecsúszott a blúz jobb pántja a könyökömig, és kibuggyant a jobb cicim. Először észre sem vettem, csak azt, hogy a pacák nagy szemekkel bámul. Odanéztem, észrevettem, hogy virít a cicim, mire egy hanyag mozdulattal visszahúztam a vállamra, ránéztem a pasira és annyit mondtam egy hanyag vállrándítás közben: Hm, bárkivel megeshet. És néztem ki tovább az ablakon. Nem vagyok szégyenlős, szóval tényleg nem zavart, de szerintem a pacák irtó zavarba jött. Veletek történt-e már ehhez hasonló?
2010. jún. 20. 19:02
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Igen, éljen a pucérság! Én pl. olyan szívesen elmennék egy nudista strandra, de nincs kivel. Imádok meztelenkedni, ez van. Másik példa. Teregetek nagyban a kolibri szárítóra, kint az utcafronton. Beparkol pont a házunk elé a fagyis kocsi. Kicsődül a szomszédság, vannak kint vagy nyolcan. Rajtam egy póló volt meg egy sort, mert száradt a bikinifelsőm. Gondoltam megnézem, hogy megszáradt-e már teljesen, és mivel igen, ezért egy hirtelen jött gondolattal lerántottam magamról a pólót, és felvettem a cicifelsőm. Utána jöttem rá, hogy oké, hogy engem nem zavar, de lehet, hogy másokat igen. És hát valóban engem bámult az utca apraja-nagyja. Faluban lakunk, szóval hamar híre ment, hogy flörtöltem - ez által - a nős fagyis fiúval, akinek egyébként három hetes gyereke van.
2010. jún. 23. 20:16
 22/46 anonim válasza:
94%
Én elmennék veled nudista strandra ;D
2010. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
94%
Megyek én is.xD
2010. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Na, azt meghiszem.:D


Köszi.:)

2010. jún. 23. 21:06
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer történt olyan még nagyon régen (strand), hogy egy extrém csúszdánál estem nagyot a vízbe(13 körül voltam és lány vagyok). Kijöttem a medencéből és egy olyan 9-10 éves kiscsaj tányér szemmel nézett engem, nem érdekelt a dolog, biztos csak furcsán érkeztem a vízbe. Megyek át a strandon, nézem, mindenki utánam fordul... Gondoltam, kit érdekel, de ekkor már furán éreztem magam... Már KÉTSZER legalább körbesétáltam a fürdőt, mikor egy "40 éves cicababa" egy 18 év körüli sráccal odajön és finnyás képpel odamondja nekem: "igazítsd már meg a fürdőruhádat!"

Lenéztem és látom, hogy "kivan a mindenem". Felhúztam a bikinifelsőmet és odébbálltam.

Borzasztó kínos volt, dehát a kutya sem ismert :)

2010. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
67%
Nem pont az a lényege a nudista strandnak, hogy kiéljük szexuális vágyainkat és jó sok nőt lássunk meztelenül. :)
2010. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
92%

kb. 10 éves koromban meztelenül végig kellett mennem a strandon, mert anya talált vmi melegvizes zuhanyzót és mondta, h siess, nem baj ha nincs rajtad ruha:S

kicsit gáz volt...:D

tesóm is pucéron volt,igaz ő még csak 6 volt akkor.

2010. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi nekem is volt.

Általános sulival mentünk kirándulni, strandolni.

És már nem tudtunk megfelelő fürdőruhát venni, így egy olyat vittem aminek a pántja kissé laza volt.

Kövérkés voltam ezért máshol jó volt, de ott nagyon lógott. :s

Nagyban hülyéskedtünk a vízben erre nekem lecsúszott a pántom és észre sem vettem, hogy kb 10 perce úgy vagyok.

Az még hagyján, hogy látták a fiúk és a tanárok (gondolom azt hitték riban.ckodni akarok merthogy olyan természetesen viselkedtem....)

Barátnőim ott álltak mellettem és végül egy leszbikus csaj mondta, hogy mi a szitu.... mondom úristen.

A leggázabb, hogy közben egyik csaj fényképezett a medence széléről, a mellettem álló barátnőjét. Úgyhogy még kép is van az esetről nagy valószínűséggel. Kíváncsi lennék mindenki látta-e az osztályból a képeket... nyilván :D


Más most hirtelen nem jut eszembe.



Ja de. Nyáron sokszor meztelenül alszom a nagy melegben. Nyitott ablaknál.

Egyszer arra ébredtem, hogy bever az eső és vizes a lábam. Nem is figyeltem, hogy tök pucér vagyok felálltam és bezártam a nagy ablakot. Az egész utca látta, ráadásul még néztem is ki egy kis ideig mert néztem mennyire esik :DD

2010. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
78%
XDD juuj
2010. jún. 24. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
90%
hát én nem teljesen meztelen vtam,hanem fehérneműbe pont a pólómat készültem felvenni közbe ien hüe dallamot énekeltem ilyen zagyvaságot jó hangosan erre bejön sógorom XD nagyon gázul éreztem magam..:D
2010. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!