Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Meztelen cikis sztori?!...

Meztelen cikis sztori?! Történt már veled ilyen?

Figyelt kérdés
Én pl. egyszer ültem a buszon, egy négyes ülésben. Velem szemben egy 40 év körüli fickó ült. Rajtam egy vállpántos top volt, de melltartó nélkül, és egy kicsit nagy volt rám a blúz. Volt vagy 40 fok a buszon, izegtem-mozogtam össze-vissza kínomban. Egyszer csak lecsúszott a blúz jobb pántja a könyökömig, és kibuggyant a jobb cicim. Először észre sem vettem, csak azt, hogy a pacák nagy szemekkel bámul. Odanéztem, észrevettem, hogy virít a cicim, mire egy hanyag mozdulattal visszahúztam a vállamra, ránéztem a pasira és annyit mondtam egy hanyag vállrándítás közben: Hm, bárkivel megeshet. És néztem ki tovább az ablakon. Nem vagyok szégyenlős, szóval tényleg nem zavart, de szerintem a pacák irtó zavarba jött. Veletek történt-e már ehhez hasonló?
2010. jún. 20. 19:02
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:
5%
I love you tucc tucc
2014. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
hogy cikis nem tudom!mert én sem vagyok szégyenlős.annó nyaraláskor volt 4 ágyas szobában aludtunk a haverékkal.az az az három haver és egyiknek a barátnője .job bal oldal egyes ágy középen kettes azon aludt a haver meg a barátnője. és a két facér pasi meg a másik két egyes ágyon .én balra voltam és melletem egy ágy helynyire aludtak a haver a barátnőjével.az az a balfelén. reggel arra ébredtem hogy a boxerből kilóg a bránerem és a nagy hajnali merevedés volt .feleszméltem és betakaróztam. egy perc múlva jöttek a másik haverék a másik szobából ébreszteni. lehet hogy a haver akkori barátnője látta a témát. hiszen már szinte reggel volt.csak valószínű alvást szinlelt.
2014. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:
100%
Egyszer haverokkal elmentem egy nyaralásra. 3-an voltunk fiúk és 2-en lányok, külön voltunk és egyik este arra gondoltak a haverjaim, hogy elmennek még szétnézni a városban. Én nem akartam menni és ott maradtam a lányokkal. Bezártam az ajtómat (legalábbisazthittem) és elkezdtem masztizni, erre a legvégén benyitnak, hogy hol vannak a fiúk. Kiderült, hogy valahogy mégsem záródott be a kulcs. Röhögtünk a lányokkal és semmi gúnyolódás nem volt. Sőt, tetszett nekik a kígyó. Visszajöttek haverjaim és mondták, hogy ők bezárták az ajtót, mikor elmentek vlszínúleg én nyitottam ki.Hát 16 évesen jó kis éjszaka volt.
2015. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:
48%

Hát velem volt egy nagyon nagyon durva :D


osztálykiránduláson volt az osztályba egy olyan fiú aki tetszett nekem[..]


Este zuhanyzáskor tusoltam,és tudni kell rólam hogy még lányok előtt is nagyon szégyenlős vagyok.És akkor valaki kopogott de é nem hallottam,benyitott,és persze hogy a srác volt az :D Én meg akkor megijedtem és hirtelen elcsúsztam vizes volt a padló ki csúsztam és a mosdó előtt kb az egész suli meglátott engem az is aki tetszett nekem.És hát a srác volt olyan kedves hogy segíteni akart VOLNA,ha nem csúszott volna el a kő,és hát a srác háton feküdt és meg hason és ezt mind végig látta a suli a tanárok is,az igazgatók is,és ez nem lett volna elég ha a tanár nem kezd el szidni.Ráadásul a srác csak egy szál törölközőbe volt az is leesett róla tehát a puncim a köldökénél volt a kukija meg a lábamnál.Neki is ciki volt eléggé :S ráadásul csúsztunk akkorát hogy most már csak a hasánál volt puncim neki a kukija pedig a combomnál.Hirtelen észrevettem,hogy nagyon kell pisilnem,és hogy bepisiltem.De ő is bepisilt szóval tiszta pisisek lettünk.És hát kádas volt a szállás,és fel akartam állni ő is megint ki akartuk volna segíteni a másikat,ha nem csúszunk el bele a kádba a víz ott meg volt engedve,a dugattyú be volt dugva és belecsusszantunk a vízbe az egész suli rohant be a fürdőbe és röhögve körülvettek minket. :S Szóval most már mindegy volt elkezdtünk fürödni,az igazgató kihessegetett mindenkit,mi meg elkezdtünk fürödni,és közbe mondja a fiú aki tetszik nekem,hogy elég jó kis "szex" volt ez itt ráadásul a sulinak tetszett az előadás is.Na ez nekem nagyon ciki volt még mindig égtünk de a fiú hirtelen magához ölelt és megcsókolt :D Elmondta mit érez,én is,és akkor ő lett a pasim én a csaja.Fürdés után egy kicsit szexeltünk,aztán visszamentünk a szállásra,és a fiú szállás és a lány szállás együtt volt,bejöttünk elkezdtek minket csúfolni minket,de mi nem törődtünk velük egyszerűen mindenki elött újra megcsókoltuk egymást.A többiek megértették,hogy mi most kapcsolatba vagyunk és hagyni kell.Szerencsére normális osztálytársaim vannak,szóval nem piszkáltak,hagytak minket csókolni,de irigyek is voltak,hogy ez az eset nem velük történt meg,mert ki ne vágyna egy jó kis szexre a szerelmükkel :D szóval nem piszkált az egész suli senki tanárok igazgató sem a szüleink nem tudták meg.Szóval már 5 éve együtt vagyunk és nem szakítottunk :D



ennyi az én kis sztorim remélem tetszik :D Ja és a sliccesen szakadtam :,,D

2017. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
Tavaly nyáron az osztállyal voltunk 3 napos táborban a Balatonnál és éppen mindenki (mármint azt hittem) a víznél volt. Én még nem mentem ki úszni, csak a szobában ültem az ágyon, mikor meghallottam, hogy valaki zenét hallgat valahol a házban. Én elindultam, hogy megnézzem ki és eljutottam az egyetlen lányszobához az egész házban, (a fiúk házában egy szoba 3 lányé volt mert ők nem fértek el a lányokéban) ahova benyitottam: csak egy lány volt a szobában, aki akkor vette fel a fürdőruháját (nemtom hogy miért hallgatott öltözés közben zenét). A lány szemüveges volt, de nem volt rajta a szemüvege, azon kívül elég hangosan ment a zene szóval valami csoda folytán nem vett észre (nem hangosan nyitottam ki az ajtót). És én csak ott álltam és néztem... Ekkor levette a bugyiját majd a melltartóját, azelőtt még nem nagyon láttam ilyet szóval valóban ledöbbentem ahogy ott állt előttem meztelenül. Persze aztán magára húzta a fürdőruhát és indult is volna kifelé, amikor megállt benne az ütő: meglátott engem. Vagy két percig meredtünk egymásra minden hang nélkül, aztán odaléptem hozzá és megmondtam neki, hogy ne féljen, mert senkinek se mondom el, nem voltam egy osztály menője típus, sokkal inkább az a lúzer szemüveges stréber, szóval legalább hihetett nekem, mert nem nagyon beszélgettem az osztálytársaimmal. Ezután persze bocsánatot is kértem tőle, mire kiléptem a szobából és én is elindultam átöltözni. Nagyon ciki lehetett szegénynek - így visszagondolva nagyon bunkó voltam, hogy csak álltam és néztem, de hát egyszerűen meg se tudtam moccanni... Azóta talán már elfelejtette, mivel nem is nagyon beszéltem vele, és én is csak ugyan az a lúzer, (nem mintha ennek ettől meg kellett volna változnia) stréber (mondjuk annyit azért sose tanultam hogy strébernek nevezzenek, max annak néztek) maradtam, mint voltam. 14/F
2018. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:

Most 2019.aug nyári szünetben történt hogy elutaztunk egy horvát országi campingbe. Megkérdeztem anyámékat elmehetek e felfedezni a campinget? Ez a felfedezés kb este 11 kor kezdődött meg. Elindultam rollerrel a tenger parton és hirtelen megláttam egy ugráló várat a vízen. Mivel éjszaka senki sem figyel rá és nem kell fizetni ezért gondoltam hogy ugrálok rajta egy kicsit. Aztán eszembe jutott hogy nincs rajtam fürdő ruha csak egy kis naci,triko. A trikót levettem a nacit magamon hagytam. Felmentem és ugráltam, nagyon szeretnek az ugró részéről szaltókat ugrani és fejeseket. Most is azt tettem. Viszont az egyik fejesnél lejött a nacim...

kerestem de nem találtam..(gondolom elsüllyedt) így tök meztelenül másztam vissza. Mivel éjszaka volt mindegy volt hogy pucér vagyok mert nem lát meg senki és éjszaka úgy is tök kihalt az egész camping. Így csupaszon folytattam a játékot... mert kifeküdtem a tetejére pihenni. Egyszer csak zenét hallok a vízen... egy jacht parkolt oda. Én gyors le lapúltam a tetején az ugráló váro nehogy meglássanak így. A jachton egy kis csapat öreg ült és beszélgettek. Gondoltam gyors lemászok hogy elmehessek. Viszon tiszta víz volt és elcsúsztam balszerencsémre nem a vízre hanem az uráló másik részére estem nagy puffanássla. Nagyot JAJ dultam erre mind ide néztek és oda világítottak reflektorral hogy mi volt ez. Látták hogy ott ugrok a vízbe tök csupaszon. Futottam a rolleremhez, és gyors haza iszkoltam. HATALMAS mázlim volt hogy már a szüleim aludtak. [Ez nagyon ciki volt még most is ég a pofám]

2019. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!