Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Meztelen cikis sztori?!...

Meztelen cikis sztori?! Történt már veled ilyen?

Figyelt kérdés
Én pl. egyszer ültem a buszon, egy négyes ülésben. Velem szemben egy 40 év körüli fickó ült. Rajtam egy vállpántos top volt, de melltartó nélkül, és egy kicsit nagy volt rám a blúz. Volt vagy 40 fok a buszon, izegtem-mozogtam össze-vissza kínomban. Egyszer csak lecsúszott a blúz jobb pántja a könyökömig, és kibuggyant a jobb cicim. Először észre sem vettem, csak azt, hogy a pacák nagy szemekkel bámul. Odanéztem, észrevettem, hogy virít a cicim, mire egy hanyag mozdulattal visszahúztam a vállamra, ránéztem a pasira és annyit mondtam egy hanyag vállrándítás közben: Hm, bárkivel megeshet. És néztem ki tovább az ablakon. Nem vagyok szégyenlős, szóval tényleg nem zavart, de szerintem a pacák irtó zavarba jött. Veletek történt-e már ehhez hasonló?
2010. jún. 20. 19:02
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

7.ben úszni jártunk a sulival. az úszás mindig első két órában volt. egyik alkalommal elfelejtettem bugyit vinni magammal, mert ő fürdőruhámat már otthon felvettem. na gondoltam, nem baj, kit érdekel, felvettem a nadrágomat nélküle.

utána már a suliban nem értettem, hogy miért röhög rajtam mindenki. ültem a padban és mindenki közelebb jött aztán meg a röhögéstől kb megfulladva elment. az egyik sráctól megkérdeztem, hogy mi van miért röhög erre meg mondta, hogy le van húzva a sliccem :S:S és kilátszott mindenem.

sírva fakadtam és hazarohantam, és sajnos 8. év végéig ezzel szivattak :S szóval már az egész suli tudott róla. hát gondolhatjátok mennyire vártam a középiskolát...

16/L

2010. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
76%
Pedig szerintem aranyos helyzet lehetett, bár egy hétnél tovább b@sztatni valakit ezért ge,ciség már. :D
2010. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
74%

Egyszer osztálykiránduláson volt, h. az összes fiú kint ökörködött, és mi, lányok meg bementünk zuhanyozni, és persze nekem jutott a fiú fürdő. Arra nem gondoltam, h. bezárjam az ajtót, csak elkezdtem zuhanyozni és az egyik, éppen nálam idősebb fiúra pont rájött hugyozhatnék, és mivel tudta, hogy az összes fiú rajta kívül kint van kopogás nélkül berontott, én meg kis negyedikesként csak ott kővé dermedve álltam, és egy szó nélkül vártam, h. kimenjen. A mi sulinkban a kisebbek mindig nagyon féltek a náluk nagyobbaktól.

Totál gáz volt!!

2010. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
29%
Én is szivesen láttalak volna titeket (lányokat pucéran):)
2010. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
88%

óhh strandon fejeseknél már kezdem megszokni h rendszeresen elcsúszik a fürdőruhám...:D

osztálykiránduláson: lányokkal meg akartuk egy este ijeszteni a fiúkat h kopogás nélkül benyitunk csinálunk egy hirtelen pillanatképet és bekiáltunk és wááá...Egyik srác viszont PONTakkor jött ki a zuhanyzóból és úgy megijedt h elejtette a törölközőjét és a képbe is belelógott..:D:D kis "fokhagymaseggű":D akkor oylan 13év körül lehettünk

most 17 vagyok lépcsőzni szoknyában utálok...:D strandon ha sietek akk átveszem a melltartóm kabin nélkül törölköző alatt(bár van amikor leejtem a törölközőt:D) kamion is fújta nemrégiben a nyakamba a szoknyám..:D

más most így nem ugrik be:D

2010. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is éljen a meztelenség, de az ilyen hír nem csak falun terjed gyorsan. Alig laktam egy hónapja a lakásomban (panel) amikor rám kérdeztek, hogy tényleg meztelenül vagyok otthon. Azt szoktam válaszolni erre a kérdésre, hogy itt és itt lakom csengess be és megtudod...

Hozzá teszem fordult már elő, hogy valaki bekíváncsiskodott, hogy tényleg...

2010. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
66%
jaja éljen a pucérkodás!! :D én legalábbis nagyon szeretek pucér lenni,valahogy úgy jobban érzem magam,de azért ha már valaki nézeget be a lakásba az ablakból,hááááttttt..
2010. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

A slicces sztori nem semmi... :P


Még eszembe jutott, hogy egy másik o.kirándulásom vonattal utaztunk és nem volt világítás a wcben. Nem mertem bezárni totálba az ajtót mert akkor nem láttam a sötétben. Amúgy az ajtó nem is záródott, illetve szét volt esve a zár.


Barátnőim természetesen sz.rtak a fejemre egyik sem óhajtott kijönni velem...


Kimentem egyedül, egyik kezemmel az ajtót tartottam a másikkal a nadrágomat húztam volna fel. Közben figyelnem kellett ne érjek hozzá a mocskos wchez + ne is essek bele mert rázkódott a vonat.

Tök sötét volt az ajtó résnyire nyitva imádkoztam, hogy senki s ejöjjön erre egyik o.társam aki természetesen pasi megjelent és rámnyitotta az ajtót.

Na én meg nem tudtam hogy mi legyen gyorsan bevágtam.

Orrba csaptam a srácot! :DDD


Aztán amikor végeztem még ott állt és akkor láttam meg ki is pontosan. Akkor mégjobban égett az arcom.

Tiszta ideg voltam magyaráztam neki h nincs világítás és hogy azt mondták az ajtót ne zárjuk be mert lehet nem nyílik ki a zár miatt stb.

Úgy éreztem magam, mint egy idióta mert csak nézett rám és nem értette mi van.

MOndom jó megyek vissza a többiekhez lesütött szemmel.


Erre utánam szólt, hogy "hallod, tartanád nekem az ajtót?" :DDDDD Lol kitört belőlem a nagy röhögés, de összeszedtem magam.

Nagyban fogom az ajtót már kezdtem megnyugodni, hogy annyira nem volt gáz a helyzet. Erre közben jöttek ki a szemben lévő ajtón egy másik kabinból vagy mi annak a neve, nekem meg beljebb kellett húzódnom, hogy elférjenek.

Közben rázkódott egy nagyot a vonat és véletlenül kicsúszott a kezemből az ajtó.

Kicsit meglátták az emberek a srácot :D de a leggázabb az volt, hogy én gyorsan kapálóztam mert el akartam kapni az ajtót, és valaminek nekiütközött. Szerintem mégegyszer sikerült orrba vágni a srácot vagy legalább jól oldalba verni az ajtóval.


Egyébként innen is köszönöm a srácnak, hogy soha senkinek nem mondta el a sztorit így nem kellett lehajtott fejjel járkálnom a suliban még x évig...

2010. jún. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Nagyon jó sztorik vannak! Köszi!
2010. jún. 24. 19:46
 40/46 anonim ***** válasza:
85%

XDDmekkorát röhögtem :DD

köszi jobbá tettétek a napomat :D

2010. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!