Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok, fiúk, veletek történt...

Lányok, fiúk, veletek történt már ilyen, vagy ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

Alapjában véve én egy elég zárkózott ember vagyok, soha sem mutatom ki másnak az érzelmeimet (ezért elég sokan hiszik azt, hogy nekem olyanok nincsenek is). A családtagjaimat sem szoktam ölelgetni, csókolgatni, a barátnőimet sem (sajnos nincs párom, még sose volt, de már nagyon vágyom rá), csak az állatokkal tudok felszabadult lenni (rengeteget csalódtam már az emberekben, ezért alakult ez ki).

Ezeket csak azért írtam le, hogy átlássátok mennyire meglepődtem és megijedtem magamtól valamelyik nap:D Az történt, hogy felszálltam a trolira, nem volt ülőhely, ezért álltam az ajtónál. Felszállt egy férfi, és pár centire állt meg mellettem. Nem izgatott fel, nem is jött be mint pasi (nem is figyeltem meg az arcát), (csak annyi hogy jól esett a közelsége és jó illata volt) de arra eszméltem fel, hogy kis híján megöleltem...XD Alig bírtam visszafogni magam, még szerencse, hogy leszálltam a a következő megállónál, annyira jól esett volna:D Annyira meglepődtem magamon, nem tudtam/tudom hová tenni ezt az egészet (azt tudom, hogy valószínűleg szeretethiányos vagyok, de ezt eddig is tudtam és SOHA nem fordult ilyen elő).

Veletek történt már ilyen? Hogy vadidegen ember iránt ilyet éreztek? Mi válthatta ki? Kort és nemet is írjatok légyszíves.

18/L


2010. máj. 29. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elég különös énvelem nem történt mert én ki fejezem az érzelmeim. de kiváncsi vagypk mi váltotta ki
2010. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az illatoknak/szagoknak és feromonoknak a párválasztásban is szerepe van. Nem mindenki szereti mindenki "szagát". Aki az egyiknek büdös, lehet a másiknak kedvenc. Ma már az embernél ez annyira nem dominál a sok parfüm miatt, mert azok elnyomják.


Mikor megérezted az illatát, és tetszett, bekapcsolt egy ősi ösztön az agyadban, ezért akartál volna testi kontaktust vele, úgy, hogy az arcát még nem is láttad.

2010. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Hát igen..az illatok.Nekem is volt már hasonló esetem.Egy színházban ültünk a közeli kisvárosban,nagyon sokan voltunk,egy szomorú filmet néztünk.És eközben egy pasinak olyan jó illata volt,hogyha tudtam volna,hogy hol ül,akkor odamentem volna,és rámásztam volna(már ha nem ilyen visszataszító ember lett vna)

Meg volt az h. az egyik tanárom illata is tök jó volt..őt állandóan ölelgetni akarom emiatt..xdxd

és csak 4 évvel vagyok fiatalabb nálad..és ugyanaz a nemem,mint neked:P

2010. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok:)


De ez aranyos:) mármint ez az ölelgetős:D Jót mosolyogtam rajta:D


Sztem jó lehetett, nincs vele baj, velem még nem volt ilyen:D de szivesen átélném:$:D


19/L

2010. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazatok van, biztos a "kémia" volt!:)


Írhattok még, kíváncsi vagyok, hogy még hányótokkal történt ilyesmi:)

2010. máj. 30. 15:44
 6/11 anonim ***** válasza:

velem történt már ilyen, de nem a parfüm miatt, hanem nem tudom olyan jól esett volna, meg helyes is volt..

amúgy amit az első részben leírtál, én is ugyanilyen vagyok.. szeretethiányos, állatos :S

2010. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
velem ilyen nem történt még de am sztem csak valaki hiányzott akit átölelhetsz:p és nem szabad ilyen zárkózottnak lenni és mint mondta hogy hiányzik egy pasi,hát az azért nem jött még mert ahogy mondtad zárkózott vagy.ismerkedj!!:D
2010. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
hát én is szeretethiányos vok sztem,de ilyen még nem történt velem se o.O 16/F
2010. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

van ilyen a boltokban. feromonos parfüm. férfihormont tartalmaz és arra használják h elcsábitsák vele a nőket

itt egy pár kép.

[link]

lehetséges hogy ilyet használt.

mindenesetre jót röhögtem ezen :DD

2010. jún. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagy poén lenne, ha tényleg ilyet használna XD

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2010. jún. 2. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!