Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha én Jézus reinkarnációja...

Ha én Jézus reinkarnációja vagyok és ugye az előző életemben sem volt barátnőm, akkor most sem lehet?

Figyelt kérdés
Persze, tudom, mondanak olyat vallástörténészek, hogy volt, de sajnos nem, csak ismerkedtem 1-2 nővel, illetve egyszer megmostam az egyiknek a lábát anyuméknál a kecske ól mellett. Időm sincs rá, valakit mindig meg kell menteni a haláltól vagy valami undi nyavalyától, ha meg épp nincs senki akkor prédikálnom kell a népnek. Mit tehetnék? 28 éves vagyok és már csak 4 éven van hátra.... :(
2018. aug. 22. 17:11
 1/10 A kérdező kommentje:

Már arra is gondoltam, hogy pusztuljatok a bűneitekkel együtt csak legyen már valami...


Adminoknak: Teljesen komoly a kérdés és tudjátok, hogy titeket is néz mindig valaki fentről, úgyhogy okosan!

2018. aug. 22. 17:13
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A reinkarnáció nem azt jelenti, hogy mindig ugyanazt az életutat járod be. Lehet, hogy előző életedben csecsemőként meghalsz, a következőben meg 150 éves matuzsálem leszel.
2018. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés gagyi, de az "Adminoknak" rész nagyon ott van :D
2018. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is azon röhögtem utolsó :D
2018. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha előző évben nem panaszkodtál miatta, akkor talán most sem kéne :/
2018. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5: Öhm...akkor voltak kecskéim.
2018. aug. 22. 17:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És az adminok úgy meg is ijedtek, hogy törölni nem merték a kérdést, inkább csak szerényen áttették a Humor kategóriába :)
2018. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Isten haragjától még ők is félnek! ;)
2018. aug. 22. 17:38
 9/10 Wadmalac ***** válasza:
Ennek rossz vége lesz, ezt szögezzük le.
2018. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem akarok ebbe belekeveredni tehát nem írok ide. Bocsi de nekem nincs időm ilyenekre én egy becsületes ember vagyok reggel felkelek kapálok estig, este lefekszek és reggel felkelek.
2018. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!