Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » 30 körüli nénik! Önök ápolják...

30 körüli nénik! Önök ápolják a partnerüket, ha az kidől, mint a rohadt nád?

Figyelt kérdés

Hogyan, miképp? Mondjuk egy influenza esetén.

Köztudott, hogy a férfi nátha nyűgössé teszi az embert. Hogyan viselik maguk ezt?


2019. jan. 15. 11:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
35 körüli bácsi keresi 30 körüli nénik társaságát "arany alkony" jeligére. :D:D:D:D:D
2019. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%
Hát tata... Szerintem egy normális ember ápolja a párját.
2019. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

23: 😂😂😂

34 éves már vénasszony.

2019. jan. 15. 13:02
 24/26 anonim válasza:
94%
Te meg egy kis taknyos, akinek a tojàhéj ott van a hàtsójàn, nulla élettapasztalattal provokálsz itt nőket, de közben javàban anyuci szoknyájàn ülsz még.
2019. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem az ilyen ultrafeminista reklámokból kéne kiindulnod, hogy "ha a férfinátha próbára teszi a kapcsolatotokat, légy megértőbb" mert ezek csak azt akarják bizonygatni, hogy ha egy férfi megfázik, akkor egy magatehetetlen szánalmas őstulok szintjére süllyed le, aki aztán csak idegesíti a nőket a betegségével. Egy EKKORA tevef_aszt a seggébe, aki az ilyen reklámokat kitalálja. Én most épp megvagyok fázva, de érdekes módon nem viselkedek úgy, mint egy hisztis óvodás, hanem Neocitran + Tantum Verde kombó, esetleg még Algopyrin fejfájásra és másnapra már sokkal jobban is vagyok.


Üdv.: egy 31 éves szingli férfi.

2019. jan. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Néniá nekedatudodki
2019. jan. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!