Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogy a lányok soha nem felejtik el az első szerelmüket, partnerüket akivel az első szexszuális aktusuk történt. És igaz szerelem volt? Tehát a szűzeségét ő vette el? Sokat gondolnak rá?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Legközelebb ússz jobban Lacikám.
2014. ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért a fiuk elfelejtik az elsőt szerinted?? Sőt mondok jobbat, ha szeretsz valakit azt sosem fogod elfelejteni.
2014. ápr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat ha valakit szerettel es raadasul meg is bsztad, mar h felejtened el??? Arra is emlekszel aki oviban gyomron vagott!
2014. ápr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sőt még az ovis szerelmemre is emlékszem pedig ő meg sem csókolt... :)


Minden pasimra/szerelmemre emlékszem. Nem kell ahhoz elsőnek lenni semmiben.

2014. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze emlékszem, de nincs akkora érzelmi súlya, akkor szép volt, azóta eltelt jópár év, nem gondolok sokat rá, nem hiányzik, nem is igazán érdekel már az egész, igy utólag. Már azzal a fiúval nem jönnék össze ujra, lezártuk a kapcsolatunkat.
2014. ápr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Amnéziás vagyok... Mi is volt a válasz?
2014. ápr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy sosem felejti el?...??

17 hónapos korom óta folyamatos emlékem van, mindenre emlékszem, minden mondatra, amit valaki valaha mondott, vagy a TV-ben hallottam, vagy könyvben olvastam, mindenki nevére, akivel valaha találkoztam a szülinapjával együtt, címére, rokonai nevére, szülinapjára, telefonszámára, stb.

Mért pont a kedvesemet felejteném el, akivel évekig együtt voltam? Ez vicc.

2014. ápr. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!