Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "korkülönbség" és az "apakom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "korkülönbség" és az "apakomplexus" szót a 25 év feletti nők találták ki, hogy távol tartsák a partnerüket a náluk szebb, termékenyebb, egészségesebb nőktől?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 18:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A babiloni nők találták ki
2017. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
Inkább a 30 felettiek, de van benne valami. Igazából nincs abban semmi, ha egy férfi a nála jóval fiatalabb nőket preferálja és abban sem, hogy egy nő az érett személyiségű, komoly, stabil egzisztenciával rendelkező férfiakra buknak. Igazából ez az "apakomplexus" ez szitokszó.
2017. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Ezek a szavak egy férfit miért tartanának vissza?
2017. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
Ez a két szó már ezelőtt a jelenség előtt is létezett. Hogy a 30 év fölötti nők erre szeretik használni őket, az már más téma.
2017. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy valami szexmániás pszichológus férfi találta ki és nem mostanában.
2017. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a korkülönbség szónak nem csak párkapcsolatban van értelme, pl. 5 és fél év korkülönbség van köztem és a tesóm között is, 25 év korkülönbség van köztem és az anyám között is... stb. És nem párkapcsolati vonatkozásban használtam ezt a szót.

Az, hogy ki kit tart vonzónak és mennyire hűséges, nem életkori dolog, akit vissza kell tartani, ott már eleve baj van a kapcsolattal. A termékenység megint csak nem feltétlenül életkori kérdés, mert aki mondjuk születésétől meddő, az fiatalon és idősen is az, aki olyan betegséggel, rendellenességgel születik, ami miatt nem tud kihordani egy gyereket, az fiatalon is ezzel együtt él meg idősen is, aki fiatalon túlél egy balesetet, de többé nem lehet gyereke a baleset következtében, annak sem számít, hogy éppen mennyi idős.

A komplexusok pszichológiai fogalmak, szóval egy pszichológus többet tudna neked mondani, hogy milyen és hányféle komplexus létezik és azoknak mik a jelei.


Egyébként te egy visszatartott idősebb férfi vagy egy családos férfira hajtó fiatal csaj vagy?

2017. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Az "apakomplexus" szót több mint valószínű, hogy egy pszichológus találta fel.

Egyébként ne haragudj, de már rég olvastam ilyen buta kérdést.

2017. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egy pszichilogus talalhatta ki, de az emberek szeretik a tudomany szavait a sajat erdekeik szerint hasznalni. Amugy tevedsz, mert az irigy fiatal ferfiak szoktak apakomplexusosozni, az irigy nok inkabb pedofiloznak. En sem szeretem, amikor szitokszokent hasznaljak ezeket a betegsegeket. A nofalo, hutlen ferfiak meg folyton evolucioznak. Nekem ez kulon fajdalmas, mert biologia szakra jartam, es meg tudnam utni azt az embert, aki anelkul veszi a szajara ezt a szot, h a gen, a dns, es a mutacio szavak pontos jelentesevel tisztaban lenne. Azt sem szeretem, amikor vki duheben fogyatekosnak hivja a masikat. Ez igazabol mind egy kaptafara keszult szitokszo/erveles, csak a hasznaloinak mas a motivacioja.
2017. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Attól még megmondhatja, valaki hogy egy kifli sós, ha nem volt pék 4 évig, meg mondhatja h evolúciós okai vannak, hogy nem teljesen monogám, ha nem tanult 3 évig biológiát, nem?
2017. jún. 21. 23:29
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Azert nem mondhatja, mert igazabol nem erti az elmeletet csak kiragadta belole az ot erdeklo reszt, azt fennhangon hirdeti es tisztessegtelen dolgokra hasznalja. Bunkosbot a vitaban, nem tobb. En meg nem lattam ellenpeldat.

Amugy miert csak erre a reszre reagaltal? Talan ebben erintett vagy es fajt h egy kalap ala vettelek azokkal, akikre haragszol?

2017. jún. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!