Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » SOS! A párommal kezdünk újra...

SOS! A párommal kezdünk újra összemelegedni, mi a teendő?

Figyelt kérdés
De jön a nyár és mi fázni akarunk!

2019. ápr. 26. 03:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Várjátok ki a decembert.
2019. ápr. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek le a pincébe!
2019. ápr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A pincébe decemberben?
2019. ápr. 26. 09:52
 4/13 A kérdező kommentje:
S mi van abban az esetben, ha nálunk fent van a pince, csak padlásnak hívják?
2019. ápr. 26. 10:06
 5/13 anonim ***** válasza:

"S mi van abban az esetben, ha nálunk fent van a pince, csak padlásnak hívják?"


Látom értelem nulla. Azt azért hívják padlásnak, mert az a neve és direkt nem pince. A pince az lent van, a padlás az fent. Tetszik érteni? Nálatok nem fent van a pince, ami fent van az padlás. A pince az lent van, menjetek le oda, ott hideg van.

2019. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Látom értelem nulla."


Attól még, hogy hülye vagyok ma, de csak ma, attól még lehetek értelmes vagy nem. Angol humoron nevelkedtem, elnézést, hogy lélegzem két percenként. Ígérem, innentől kezdve 2és fél percenként fogok,de csak fel, mert arra van a pince, ami padlás, hogy láss padot, mert ülj le egyes te sz.rzsák!

2019. ápr. 26. 11:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Ennek ugorj neki újra okoska, mert nem sikerült egy értelmes mondatot sem összeraknod. Engem aztán hidegen hagy, hogy min nevelkedtél, de egy biztos: a pince lent van, a padlás pedig fent. Ha fázni akarsz, akkor költözz le a pincébe, vagy kapcsold be a klímát. Nekem itt aztán boncolgathatod a hülyeségeidet, csak magadat járatod le:)
2019. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
szeretem magam lejáratni, mivel kilométerhiányom van, de úgy látom, hogy neked meg nőhiányod van, szóval ki járt jól okoska?
2019. ápr. 26. 11:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem miért lenne nő hiányom? Mert értelmes vagyok? Tiszta vicc vagy, további jó lejáratást :D
2019. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értelmes gondolod magad?
2019. ápr. 26. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!