Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő ha nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha nagyon jó hatással van rám egy nem éppen ideális férfi?

Figyelt kérdés
Jóképű,sármos,gazdag,ellenállhatatlan,nagyképű,öntörvényű,önelégült ugyanakkor ritka laza és meglepően jószívű férfiről van szó. Aki olyan hatással van rám, mint még senki. Mellette valahogy teljesen el tudok lazulni és ez nagyon jó érzés, önbizalomhiánnyal küzdöttem, ő viszont rengeteget bókol nekem. Pedig én elég elutasító vagyok vele, szeretem, de nem merem kimutatni, nehogy elbízza magát így is túl nagy az egója. Én sokszor rideg vagyok vele, de soha nem sértődik meg ezen, mindig újra meg újra próbál a kedvemben járni,nagyon kitartó ilyen szempontból. Sok hibája vna, viszont azt látom, h legbelül jószívű, csak nem nagyon mutatja ki. Nem tudom ,mit lehetne tenni. Most jelen pillanatban én igyekszem távolságot tartani,pedig nagyon vonzódom hozzá, nem akarom ,h összetörje a szívem.
2019. ápr. 4. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem mer, az nem nyer! Ne legyél ilyen gyáva...
2019. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ő tényleg az a személy, aki minden lányt megkaphat és ezt tudja is magáról.
2019. ápr. 4. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
A leírás alapján jobb lesz vigyáznod. Gyanús, hogy nárcisztikus személyiség, illetve az ilyen népszerű férfiak kapósak a többi nő számára is, és nem tudhatod hogy kikkel kavar a háttérben.
2019. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem tudom őt kiverni a fejemből, eleve nap mint nap találkozunk.
2019. ápr. 4. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Szánalmas. Vedd ki a jóképűt a sorból, és mindjárt egy bunkó paraszt lesz belőle.
2019. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De a srác belém van zúgva, látom rajta, ha csak arra kellenék neki, akkor már rég nem foglalkozna velem, csak nem merek belemenni semmibe vele, mert hosszútávon nem hiszem ,h megmaradna. Viszont ha meg nem megyek bele ,akkor meg azért fogom magam rosszul érezni.
2019. ápr. 4. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Istenkém,ki gondolta volna , hogy a Szürke 50 árnyalatának még évek múlvai is lesznek ilyen hullámai.....

olyan szirupos a sztorid, hogy lefolyt a monitoromon.

2019. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak addig fog taposni, míg meg nem kefél. Utána el fog tűnni.
2019. ápr. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!