Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem szólítanak meg a...

Miért nem szólítanak meg a lányok? Miért nekem kell kezdeményeznem?

Figyelt kérdés
Most is tetszik egy lány,mindennap látom őt de nem fogok odamenni hozzá.Ha én is szimpatikus vagyok neki,kezdeményezni fog úgyis.Ha nem kezdeményez,azt jelenti nem tetszem neki.
2019. máj. 4. 20:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt eldöntötted akkor mi a kérdés?

De senki nem mondta, hogy neked kell kezdeményeznek. Ha nem akarsz, akkor ne tedd.

Egyébként ha nem kezdeményez, az betudható annak is, hogy félénk vagy cikinek tartja.

2019. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én ezt már eldöntöttem hogy sem ráírni nem fogok egy lányra sem,sem megszólítani.Aztán lesz ami lesz.
2019. máj. 4. 20:56
 3/28 anonim válasza:
100%
Ok... Örülök, hogy ezt megbeszéltük.
2019. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Pedig neked kell, picifiú!

Különben csak könnyűvérű barátnőd lesz!

2019. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ha egy fiú oda tud menni egy félénk lányhoz,akkor a lány is tudjon odamenni egy félénk fiúhoz.
2019. máj. 4. 20:58
 6/28 A kérdező kommentje:
4-es ha arra gondolsz hogy prostihoz fogok menni akkor nagyon tévedsz.Majd ha engem fölhív egy nő,hogy szeretkezni akar velem és fizet nekem egy órára 20 ezer forintot,akkor majd én is fizetek egy nőnek a szexért.Addig nem.
2019. máj. 4. 21:01
 7/28 anonim ***** válasza:
Leginkább semmi nem lesz így, azt ugye tudod :D Szerintem a férfiassághoz ez hozzátartozik, hogy nem okoz problémát kezdeményezni. Én nőként nem fogok, hanem elkönyvelem, hogy hiába jönnél be, hiába vagy szimpatikus, még éretlen vagy egy kapcsolatra.
2019. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
66%

Nem prostira gondoltam, ez eszembe sem jutott!

De amelyik lány kezdeményezésre kényszerül, ott valami hiba van. Vagy pedig nagy kanállal fogyasztja a fiúkat, nekem olyan lány sem kellene (ha fiú lennék).

2019. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Azt mondják egyenjogúság van,de mégis olyan mintha a nők a férfiak felett állnának.Ha nem szólítom meg,őt nem érdekli,magammal szúrok ki,majd megszólítja más én meg egyedül maradok,viszont ha egy nő nem szólít meg egy férfit,akkor sem marad egyedül.A nők mintha felsőbbrendűek lennének.Náluk van a labda.
2019. máj. 4. 21:12
 10/28 anonim válasza:

Szerintem nagyon extrém, feltűnően érekes személyiségűnek, vagy nagyon jól kinézőnek kell lenned ahhoz, hogy egy lány ismeretlenben felfigyeljen rád.

A nőknél általában a komolyabb vonzódás akkor kezdődik, amikor már ismerik valamennyire a férfit, de így, hogy csak néha elmentek egymás mellett, valszeg nem vagy más, csak egy random fiú a millió között.

Szar ügy, de általában rátok jellemző, hogy pusztán pár röpke pillantás alapján eldöntitek, hogy kell-e nektek egy nő, vagy nem, de a nőknek ismeretlenül csak nagyon ritkán kellenek férfiak.

Szóval hajrá, mutatkozz be, vagy hagyd a francba az egészet, csak ne legyél az a fura pasi, aki folyton bámulja a messzeségből...

2019. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!