Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem szólítanak meg a...

Miért nem szólítanak meg a lányok? Miért nekem kell kezdeményeznem?

Figyelt kérdés
Most is tetszik egy lány,mindennap látom őt de nem fogok odamenni hozzá.Ha én is szimpatikus vagyok neki,kezdeményezni fog úgyis.Ha nem kezdeményez,azt jelenti nem tetszem neki.
2019. máj. 4. 20:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ok...de azzal hogy itt vered magad nem éred el hogy odajöjjön hozzád, ugye tudod?
2019. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a férfiak vannak előnyben, mert csak olyan lányt szólítanak meg, aki tetszik nekik. Viszont bármennyit megszólíthatnak, ha akarnak. Egy nő viszont veszkődhet egy pasiért, ha az nem akar foglalkozni vele. Ha egy nőben van tartás, nem kezdeményez, csak csendben epekedik a kiszemelt pasi után.
2019. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
De én úgy vettem észre,hogy egy csendben epekedő nő is hamarabb talál magának társat,mint egy minden nőt leszólító férfi.
2019. máj. 4. 21:25
 14/28 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötekedni, de a kérdés a humor kategóriában van...
2019. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
10-es pedig azt csinálom,csak nézem őt,de nem megyek oda hozzá.
2019. máj. 4. 21:34
 16/28 A kérdező kommentje:
14-es én ezt a kérdést nem a humor kategóriába írtam ki csak ide áttették.
2019. máj. 4. 21:35
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha javítani akarod az esélyeidet, neked kell próbálkoznod! Különben felcsípik előled a legjobb csajokat!
2019. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Tényleg, az előbb még az emberek kategóriában volt! Én is igazolhatom! Úgy látszik, a moderátorok viccesnek találják a témát! Nem veszik komolyan a problémádat. Tehát ez is azt igazolja, hogy a fiúnak kell kezdeményezni, mert ez a társadalmilag elfogadott.
2019. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Hallod mi nem fogunk meggyőzni téged semmiről. Ha ülni akarsz a seggeden és várni hogy a hercegkisasszony belerepül az öledbe akkor nyugodtan.

Ha elkezdesz unatkozni kezdj el hisztizni hogy a nőknek mennyivel könnyebb minden ok? ;)

2019. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

es arra a verzióra nem gondolsz hogy :lehet pont ő is így gondolokodik..?


azaz hogy :ha akarsz valamit tőle akkor te legyėl az aki megszólítja.

2019. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!