Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem szólítanak meg a...

Miért nem szólítanak meg a lányok? Miért nekem kell kezdeményeznem?

Figyelt kérdés
Most is tetszik egy lány,mindennap látom őt de nem fogok odamenni hozzá.Ha én is szimpatikus vagyok neki,kezdeményezni fog úgyis.Ha nem kezdeményez,azt jelenti nem tetszem neki.
2019. máj. 4. 20:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

12#-es válaszát osztom abszolút.


Egyenjogúság van, nőként dolgozom és eltartom magam (én pl. randin is úgy gondolom, fizetem a részem ebből adódóan) úgy képzelem, hogy a házimunkát is megosztjuk majd a párommal, ugyan annyit ér a szavam, mint a férfié egy kapcsolatban, bízom benne, hogy egyenlő társként fogunk közös életet élni kölcsönös tisztelettel a másik iránt. Viszont nem szeretném, hogy letagadjuk, hogy a két nem különbözik, mert én szeretek nő lenni, és akkor érzem igazán annak magam, ha férfiként tudok tekinteni a társamra. Egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál, csak más, és ez így van jól.

2019. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Igazából kivel szúrsz ki ezzel a döntéseddel, hogy nem vagy hajlandó dacból odamenni hozzá? Ez csak rád és a lányra lehet hatással, mindenki másnak tök mindegy.

Mi történik ha odamész:

a) ha tetszel neki is, akkor minden szuper

b) ha nem tetszel neki, visszautasít és nincs több talány


Mi történik ha nem mész oda, hanem rá vársz:

a) nem tetszel neki és nem jön oda hozzád

b) tetszel neki, de nem jön oda hozzád, mert tőled várja

c) tetszel neki és odajön hozzád és akkor minden szuper


Megsúgom, ennek az utolsónak van a legkisebb esélye minden opció közül. De ismét mondom, hogy csak magadért döntesz, mindenki másnak tök lényegtelen, hogy hogy alakul.

2019. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Eddig mindig én voltam a kezdeményező,mostmár kezdeményezzenek a lányok.
2019. máj. 4. 22:53
 24/28 anonim ***** válasza:

Hol vagyunk? Oviban? És a lány honnan tudja meg hogy te bedurcáztál és nem akarsz kezdeményezni szóval neki kell?


De senki nem állít meg. Várd a szádba a sültgalambot.

2019. máj. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Most ő nagyon visszavág az igazságtalan világnak :D
2019. máj. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ha majd érett leszel egy párkapcsolatra, majd megváltozik a nézőpontod.

Egyébként, ha nem úgy nézel ki mint Brad Pitt fiatalon, nem fognak leteperni a csajok.

2019. máj. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Ismerős a szitu...
2019. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Azért ha megpróbál barátkozni veled enged neki
2019. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!