Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az alfahímeknek mennyi a napi...

Az alfahímeknek mennyi a napi séta szükségletük?

Figyelt kérdés
Ez a jelenség ma tudatosult, eddig csak valamit furcsáltam. Ha egy alfahím sétál egy fullos nővel, meg egy kutyával, mondjuk valami nagy izomkutya.... mindegy.... a következő a felállás; a nő sétáltatja választott hímet, az utóbbi pedig a kutyát. Egyszer strandon láttam hogy két fullos nő beszélgetett a medence közepén, a hím példányok meg úgy ácsorogtak, pont mint a kutya mikor a gazda megáll. Ha te alfahím vagy, mennyi a napi sétaszükségleted? 😂
2019. máj. 17. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
😂 kiégtem
2019. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
miarc
2019. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tenyésztőtől is várok infókat a tartásárol, vinném betonozni! Engedélyköteles? 😂😂😂😂
2019. máj. 17. 15:01
 4/10 anonim válasza:
Nagyon unatkozhatsz! :D
2019. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
14%

Ez mi a fene? Valami irigy/féltékeny/kiégett ember trollkodása?


Válasz: Ugyan nem tartom magam alfahímnek, (bár nőkkel sosem volt problémám) de hetente 2x-3x elmegyek sétálni ide-oda, alkalmanként 4-5 KM-t. Hogy miért? Sosem tudtam, csak szeretem csinálni, de még mindig egészségesebb mint a sok "nemalfa" (omega) férfiak egész napos otthonmaradása és kockulása/sorozatnézése. (én is élek persze ilyenekkel de csak MÉRTÉKBEN)

2019. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

(előző vagyok)


Ja hogy humor téma. Vedd semmisnek, pacsi. :D

2019. máj. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazábol én nem ebbe a témakörbe tettem, csak a szerkesztőség áttette ide. Amugy általába törölni szokták a kérdéseimet! ( még màra tervbe van egy hasonló) bár azt hiszem mostmár örökké a 3 óránkénti kérdésfeltevés körbe lettem száműzve! 😂 A kérdés amugy részemről komoly volt, ugyanis tényleg látok ilyet. Az, hogy te ezt magadra vetted amiatt mert szeresz napi 4 km-t sétálni.... erre nem tudok mit mondani..... 😂😂😂😂😂😊
2019. máj. 17. 15:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem pisiltetni szokott a bögyös gazdi, mert amióta tripperes vagyok, utálom megfogni.

A 'séta' felszólításra megvadulok és harapok, ezt csak az "ül" felszólítás és a 'sört iszik' parancs tudja feledtetni.

Az etetés az rendben lemegy, bármit kotyvaszt a gazdika, mind mohón befalom, de a legjobban az ágyban elhangzó parancsokat szoktam szeretni, 'kardot ránts!', meg 'roham!', akkor aztán alfától az omegáig megkapja, ami dukál egy jó gazdikának.

2019. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Minimum napi 3 kör/plaza.

Maximum a plaza egész nyitvatartási ideje alatti körözés. A csajokat lehet közben cserélgetni.

2019. dec. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Láttam az Emberek kategóriában írtad ezt, de miért nem az Aprómajomban?

Szóval, 200 szónál ne ismerj többet, fogd vissza magad, mert akkor nem vagy elég alfa. Van már robotkutya, az a legmenőbb, nem kell szaratni meg etetni, és program szerint nyávogni és nyeríteni is tud. Attól függ hogy kivel menőzöl, milyen állatot szeret még.

Mínusz 50 fok alatt vegyél csak föl a polóra valamit, akkor már megbocsájtható hogy nem látszódnak ki az izmaid, bár ez a hideg már előnyös az izommerevség miatt.

Arra kell sétálni, ahol a legtöbben látnak, minél jobb nővel vagy annál hosszabb és forgalmasabb útvonalat válassz.

Szájkosarat vigyél magaddal! A biztonság kedvéért. Magadnak.

Szóval nem könnyű egy (an)alfa-béta hím élete...

2019. dec. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!