Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Járdán ütköztetek már össze?

Járdán ütköztetek már össze?

Figyelt kérdés

A szembe jövők legtöbbször nem rendeződnek libasorba. Az egymás mellett szembe jövők úgy tesznek, mintha nem is közelednék, szinte az utolsó pillanatig kitöltik a járdaszélességet. Budapesten tapasztalom ezt.

Egy vidéki faluban jártam, ahol a járdán vesztegelt egy babakocsis, kikerültem, és ő elnézést kért, nagyon meglepődtem.



2019. ápr. 19. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ezek ilyenek, volt már hogy direkt levállaltam a hülyéjét. Meg is lepődött dehát a sokadik után már nagyon megunja az ember hogy csak ő húzódik a járda szélére
2019. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akinek van légzsákja szívesen ütközök vele.
2019. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Azt hiszem 2x ütköztem eddig frontálisan gyalogossal gyalogosként. Egyiknél voltam kb 5 éves, csak azért ragadt meg, mert fagyi volt nálam és meg akart ütni a férfi, mert összekentem az öltönyét.

A másik pár hónapja volt, kicsit elbambultam és hirtelen kiléptek egy üzletből és összeütköztünk, szintén férfival, szintén idegbetegen elkezdett velem kiabálni, hogy nézzek a lábam elé, neki ez fáj (úgy egyébként egy 155 cm vékony lány vagyok) és még fagyi se volt nálam :O Őt pár bocsánatkérés után otthagytam. Összeütköztünk, megéreztük azért a becsapódást, de egyikünknek se fájt vagy sérült meg...

2019. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Reggelente Budapest egyik elég forgalmas csomópontján keresztül járok suliba, és ott már volt ilyen. Nagyon sokan mennek a metróhoz, én pedig a buszok irányába megyek, így szembekerülök a tömeggel. Már többször is jártam úgy, hogy mentem el az egyik buszmegálló mögött, és a velem szemben jövők nem hajlandóak kicsit kijjebb menni, én meg ugye nem tudok, mert már így is súrolom a buszmegállót. Egy élmény, amikor a jobb vállamnak az emberek ütköznek neki, a balnak meg a buszmegálló.

Ezen kívül viszont még nem történt velem ilyen, úgy vettem észre, hogy ha van hely, akkor azért nem közvetlenül egymás mellett mennek az emberek.

2019. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De még mennyire megy ez Szfváron... Nagyon. Bp.-n is van rá példa, de azon a területen, ahol én megyek, ott figyelnek azért az emberek az ilyenre. Amúgy én általában már messziről kikerülöm az embereket, és akkor nincs cirkusz, hogy ki kit is kerüljön ki...
2019. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Leginkább ilyen nagy városokban jártam már így, faluban nem,tőlem is kértek már elnézést mikor útban volt a bicigli de ez csak faluban van így,nagy városokban mindenki csak megy mint az elvetemült senki sem figyel egymásra, bocsánatot sem nagyon kérnek, de vannak kivételek, csak sajnos nagyon kevés.
2019. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hatarozottan elfordulok vallal abba az iranyba 5 meterrel elotte,amerre kerulni fogom. Igy nem jonnek nekem,kerul a szembejovo is. Ez bevalt.

A kutyam elol meg szabalyosyn menekulnek :D egy nagy mamut. :D

N

2019. ápr. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt, hogy kipróbáltam, milyen az, ha ilyenkor nem megyek le a fűre/sárba/kerékpársávra (nem járdán levő kerékpárút, úttesten levő kerépársáv)/ úttestre. Összeütközés lett a vége.


Én egyedül nem tudok lehúzódni, a csomagokat magam elé veszem, de ennyi.

Nem tudom, szemből miért nem lehet arra a pár pillanatra egymás elé-mögé rendeződni.

Általában gyorsan megyek, de engem akkor se engednek el, ha épp lassan és volna idejük felfogni, hogy jövök.

2019. ápr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!