Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mihez kezdjek ezzel?

Mihez kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés
Arra ébredtem, hogy a szememben Mangekyou Sharingan van, a legjobb barátom pedig eltűnt. Mi történt?😮

2019. jún. 6. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mit ettél előtte.
2019. jún. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
S mit ittál utána!
2019. jún. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én megkérdőjelezném, hogy kék-e, de én a helyedben azért leaszfaltoznám az utcát. Biztos, ami biztos.
2019. jún. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csorgass vizet a homlokodra, ha sistereg, akkor az történt, hogy fölforrt az agyvized.

Ha még nem sistereg, akkor még nem forrt fel teljesen...

2019. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudod, hogy hol van a legjobb barátod, még ha aggódsz is érte, nem érhetett akkora trauma, mint amikor biztosan tudod, hogy halott. Tehát nem lehet valódi Mangekyou Sharinganod, azaz ami neked van, az egy kontaktlencse. Mivel a barátod nincs sehol, az azt jelenti, hogy ő tette a szemedre, tehát elárult téged. Én a helyedben elkapnám, mielőtt minden titkodat kiadja másoknak, és vigyázz, bár a kontaktlencse nem ad valódi képességeket, az igazi Mangekyou Sharinganhoz hasonlóan megvakulhatsz tőle, ugyanis kiszárad a szemed. Szóval mielőbb távolítsd el, de vigyázz, csak a lencsét, a szemedet ne! Ha nem tudsz használni magas szintű gyógyító ninjutsu-t, nem fogod tudni visszatenni!
2019. jún. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!