Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a fenét kezdjek ezzel?

Mi a fenét kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom miért, de velem általában bunkók az emberek. Én mindenkivel tisztelettudó vagyok, de azt tapasztalom, hogy némelyik ember úgy beszél velem, mint egy ronggyal. Az a bajom, hogy én meg idegbeteg vagyok. Ha egyszer rossz passzban akasztanak ki, akkor elborulok és valakit tuti, hogy agyon verek.


A k*bazott tanulmányi osztályon ott nyomorognak abba a rohadt székbe az oktatásért felelős ügyintézők, annyi dolguk lenne egész nap, hogy ha bemegy valaki tájékoztatást kérni akkor normális módon adjanak neki felvilágosítást! Csak olyan kényelmesek, hogy 11 óra már mindjárt ebéd, és 3 előtt fél órával zárnak. Ha meg valaki bemegy, azzal meg flegmáznak. Az állomásokon a jegykiadók detto, komolyan mondom ezért egyszer valakit nagyon szét fogok verni!! Engem az sem érdekel ha nő, én ráborítom az asztalt, legközelebb valamilyekre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2017. dec. 1. 06:16
 1/5 anonim válasza:
Ezt èrzik rajtad ès ezèrt bunkók. Velem mindenki normális, mindenkiből ezt hozom ki. Higgadt vagyok ès általában a regeleimet zenèvel kezdem nem problèmákon való rágódással, aggódással, fèlelemmel. Javaslom neked is ezt a reggeli első fèl órát olyan dolgokkal tölteni amik jó èrzèst okoznak ès energizálnak. Ez a fèl óra határozza meg az egèsz napod. Ez bizonyított.
2017. dec. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Reggeleimet*
2017. dec. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Képzeld, én meg azt érzem, hogy te vagy, ha nem is bunkó, de feszült, idegbeteg állat (ezt nem sértésnek szántam). Ha ilyen stílusban beszélnél velem pl egy hivatalban, ÉN borítanám rád az asztalt. Szóval próbálj meg lenyugodni, higgadtan viselkedni, és akkor az emberek is kedvesebbek lesznek veled.
2017. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én meg any*dra borítanám!!!! Én mindenkivel alapjáraton tisztelettudóan beszélek, csak az ilyen zsírfej agyúak, mint te például, aki hivatalban el van pöffeszkedve az ilyen majmok senkiháziak a bunkók a civil emberekkel, akit lenéznek!!! Én soha senkit nem tegezek le, mindenkinek előre nyitom az ajtót, köszönök! Az ilyen nyomorultak, akik meg például a hivatlban is dolgoznak el vannak kényelmesedve, nagyképű r*hadékok, minden adminisztratív helyen ez van!!! Tisztelet a kivételnek.
2017. dec. 1. 10:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogy r*hadna meg az összes ilyen beképzelt nagyképű, elpöffeszkedett zsíragyú ember!!! EL VANNAK KÉNYELMESEDVE! Semmi dolguk nem lenne, csak annyi hogy az információt normális hangnemben közöljék! A MÁV-nál is az ügyfél szolgálatnál, hivatalos helyeken, OTP-bank, orvosi rendelők, sorolhatnám még,, annyi agyatlan van, hogy már csak fújkálnak, meg ha valaki kérdezni mer. 11-kor elmennek szépen ebédelni, utána kiírják, hogy rögtön jövök, 3-kor meg hazahúznak!! A kényelmes k*va élet verje meg ezt a sok beképzelt bunkót! Megérdemelné az összes ilyen, hogy b+ egy normális szót nem tudnak válaszlni, hogy jól legépeljék őket!
2017. dec. 1. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!