Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még intelligens,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még intelligens, értelmes lányok?

Figyelt kérdés
Manapság alig találni olyan lányt, akinek nem csak arra kéne az ember, hogy lefeküdjön vele majd, ha nem azonnal, akkor 2-3 hónap után dobja az embert. Ha meg találni ilyet, akkor pedig foglalt. Van rá esély, hogy itt találok ennek a minimális elvárásnak megfelelő személyt? 19/f
2018. márc. 29. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esely mindig van. De ha ertelmes es intelligens, akkor nem a gyakorikerdeseken fog ismerkedni.
2018. márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jelen! :) Én is így vagyok ezzel, csak fordítva
2018. márc. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Gondolom még gimis lehetsz:) De ne félj, egyetemen vannak, és viszonylag sokan!:) Majd eljön az ideje, tudom idegesítő ezt hallani, de csak azért, hogy legyen valaki, nem kell sürgetni.
2018. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam egy legendas oldalrol ahová a leges legelitebbek-et veszik fel :o :o

Elittárs.hu ( kappa )

18F

2018. márc. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy léteznek, ahogy vannak értelmes és okos fiúk is. Amúgy meg szerintem nekünk, lányoknak nehezebb dolga van ilyen szempontból, mert a srácoknál többen vannak, akik csak arra mennek. És hidd el, rengetegen vagyunk szinglik "normális" lány kategóriában. Azért annyira még nem romlott el ez a világ, hogy ne találj bőven ezeknek a kritériumoknak megfelelő csajt.
2018. márc. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Értelmes lány akit nem zavar valaki élmúlt 20, az írhatna! :D
2018. márc. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mennyire vagyok intelligens, de azt tudom magamról, hogy nem az a tömeg lány vagyok. Ami sajnos negatívum velem kapcsolatban az az, hogy az átlagnál zárkózottabb, visszahúzódóbb vagyok. Ritkán mozdulok ki itthonról, viszont ha lenne valaki és ő is igényelné, akkor ezen változtatnék. Én is olyan fiút keresek, akinek nem az az első, hogy lefeküdjön velem és képes akár hónapokat is várni rám. Azt szeretném, hogy igazi szerelemben, törődésben és megértésben legyen részem.
2018. márc. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fruzs33 ***** válasza:

Pont ez a kérdés jelenik meg párszor,csak egy kicsit más más szövegkörnyezettel.

Vannak,ebben biztos vagyok.

De ahogy írta már előttem valaki,vannak ilyenek fiúba is.

A mai lányok többsége a bunkókat szereti,odáig vannak értük...ezért van egy pár szingli értelmes,normális srác.

De van fordítva lányokkal is így.

Nem biztos,hogy itt kéne keresned,mert elég nagy lesz a valószínűsége,hogy távol lakik tőled,vagy nem stimmel valami.

2018. márc. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szívesem venném értelmes, intelligens lány üzeneteit :)
2018. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek
2018. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!