Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Léteznek ilyen lányok?

Léteznek ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Én nem akarok senkitől sokat, csak 3 dolog szerintem legyen meg egy nőben:

1., nőiesség (alapvető)

2., szexiség

3., úgy főzzön mint egy istennő


Na nekem a 3. az egyik legfontosabb, mivel szerintem ha valaki jól főz, az az előző kettő kitételt is teljesíti, ha tudja a nokedlit szaggatni, ha úgy tud dinsztelni, hogy bizony az a zöldség megfonnyad, na az az igazi.


Viszont a korombeli lányok inkább foglalkoznak az öltözködéssel, a sminkeléssel, pedig régen csak annyi volt, hogy csinálj besamel mártást és ennyi. Semmi több. Kérdem én, ez hova tűnt? Tényleg fontosabb, hogy a jobb szemed kilegyen kontúrozva, minthogy kirántsd a csirkemellet? Ahelyett, hogy sminkelnének ezek a lányok (mivel nem minden lány ilyen) reggelente összeüthetnének egy 5 fogásos reggelit, délután pedig suliból/munkából hazaérve kedveskedhetnének magyar specialitásokkal. Szerintem egy lány nem lehet csúnya ha főzni tud. Tehát lányok ha mindent veszve láttok... habarjátok be azt a főzeléket!


19F



2019. jún. 21. 18:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Adom az előttem levő válaszolókat. :)
2019. jún. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Wadmalac ***** válasza:

Hát kérem 18 éves koromig suli mellett pont annyi időm volt főzni megtanulni, mint a csajoknak.

Nekem sikerült, elég tűrhetően.

annyira, hogy ha valamit csak úgy spontán főzök, anyám recept formájában dokumentálja.

Pedig pasiból vagyok.

Anyám receptjeit fejből csinálom, ugyanolyanra.


De mindegy. Nem a főzni tudást kell elvárni.

Hanem az affinitást, hogy ezt az ember lánya meg is akarja tanulni.

És ez hiányzik ma a többségben.

Nem várom, hogy egy tizen-húsz éves lány legyen képes vinni a komplett háztartást, de minimum az alapjait ennyi idősen legyen képes teljesíteni, hogy ha ott lesz a nagybetűs élet, meg tudjon állni a talpán.

Kevesen engedhetik meg maguknak a mai pályakezdő és családalapító fiatalok közül, hogy a receptkönyvet helyettesíthesse a gyorsétterem telefonszáma.

És nem lehet örökre Anyu főztjét várni, a nagymami nem helyettesíthet egy komplett családfenntartást, sem időben-erőben, sem anyagilag.


A mai fiatalok nagyon nagy része tényleg nulla felkészültséggel megy neki az önálló életnek.


Amikor egy huszonéves lány azzal büszkélkedik, hogy ő milyen fantasztikus melegszenyót tud csinálni, aztán még arról is kiderül, hogy az egy szelet kenyérre dobott szelet parizer és sajt, felmikrózva, addig tényleg veszélyben a jövő.

2019. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Léteznek.

A mennyországban.

2019. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!