Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy én akármit...

Miért van az hogy én akármit csinálok sose leszek elég jó senkinek?

Figyelt kérdés
Szerintem 29 évesen már lemaradtam arról hogy megtaláljam az igazit, hiszen sok nő már 20 évei elején megtalálta az igazit. Fáj hogy nekem nem adatik meg az hogy boldog legyek, meg hogy nekem sose lesz férjem, gyerekem. Pedig én is vágynék egy férfival közös jó programokra, nyaralásokra. Kipróbáltam mindkét opciót: voltam kedvesebb, voltam ridegebb is, de egyikkel se értem el célt. Most is nem rég a pasi is aki rám írt, csak eltűnt. Mindenki csak jobbat találhat tőlem. Legutóbbi barátom is csak kihasznált, hazudott nekem, és elhagyott a francba. Nem volt még hosszú kapcsolatom sem. Nézhetek ki akárhogy, adok a külsőmre, minden, még se kellek senkinek sem. Valakinek meg a haja is állandóan zsírok még sem szerencsés. Amúgy azt senki előtt nem mutatom ki amit valójában gondolok.
2019. júl. 26. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok csak férfiként.

Én se értettem soha min múlik ez.

Kisugárzás, szerencse, nagy ismeretségi kör?

2019. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonymousreview60 ***** válasza:

"Amúgy azt senki előtt nem mutatom ki amit valójában gondolok." Tehát színlelsz, azaz tkp. hazudsz. Akkor miért akarna bárki veled maradni?

Erőlködésszagú a viselkedésed. "Szeressen már valaki!" jellegű. Ez szánalmas, ami egyben eltadzító is.

A kérdésedet teljesen őszintén meg kellene beszélni egy igazi baráttal. Nem egy barinővel, aki szerint te így vagy jó, meg jön majd sz igazi, meg ilyen phssságok, mert lázhatóan nem jön.


Még inkább javasolt pár találkozó egy pszichoterapeutával.

2019. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kellene neked egy kis onbizalom...:)
2019. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonymousreview60 ***** válasza:
84%
Első lépésként kezdj el táncórákat venni! Nekem segített. De ha valami felvidít és sikereket tudsz elérni benne, az is jó. Ne otthoni, 4 fal közötti tevékenység legyen!
2019. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van, akinek elég jó lennél, csak az nem néz ki tökéletesen, ezért te nem tekinted férfinak.
2019. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bementél a boltba vettél két szar cuccot és azt mondod hogy az összes szar és többet nem veszel egyet sem.... Azt mondják hogy a mester többször vallott kudarcot mint ahányszor te egyáltalán megpróbáltad. Vagy valami ilyesmi. Szóval a lényeg hogy van aki szerencsésebb és van aki nem. De pl egy rakás filmsztár házasodott 3-4x is és az utolsó nővel mondjuk már 20 éve együtt van. Van ami nem jött be és van ami bejött.


Nem találom a cikket se a műsort. A lényeg. Volt egy torzszülött nő. Egy torz apró törzs az is csavart és rajta 4 csökevényes kicsi végtag, meg egy fej ami úgy nézett ki mint a down-kóros, a törpe növésűek arca és az összevert vizihulla arca egyben. Kibszottul undorító. És ez a torzszülött talált magának egy átlagos kinézetű (de nyilván nem komplett) férfit aki gyereket csinált neki. Nekem nem tudnának annyit fizetni hogy felálljon rá a farkam vagy hogy ne hányjam el magam ha ránézek, ez a csávó meg gyereket csinált neki.

Szóval aki azt mondja h nem talál magának megfelelő párt vagy olyant aki értékeli az nagyon nagyon szarul csinálja a keresgélést.


Amúgy érdekelne h milyen csaj vagy, belsőre és külsőre is. A nők nem mindig látják azt amit egy férfi lát. Nem tudom hogy csak a véletlenek miatt jártál-e így ahogy eddig vagy mert valamit mindig elrontasz de érdekelne. :) Akarsz beszélgetni? :)

2019. aug. 7. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szóval nem akarsz. :)
2021. máj. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!