Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért rontok el mindent az...

Miért rontok el mindent az életben?

Figyelt kérdés

Szét vagyok esve, van hogy olyan sok minden összejön egyszerre hogy teljesne kikészülök .Pl befizetetlen csekk ,pénz eltűnése -ez utóbbi valami iszonyat érzés ):(

Határidők betartási képtelenség,pontatlanság, kapcsolat tartási problémák, munkahelyi gondok ..

És nem tudok mit csinálni ,nincs is kedvem már semmihez ..teljesen ki vagyok borulva..

Néha meg azt veszem észre magamon hogy bizonyos dologba rögeszméig is bele tudom lovalni magam..


DEpresszió ? Szimpla szétszórtság ? vagy mi a francért nem tudok változtatni ..-pedig próbálok .. :(:(:(


2010. júl. 12. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Írd be a googlebarátunkba, hogy vonzás törvénye és megtalálod a választ..
2010. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Neked legalább van állásod... én örülnék neki :(
2010. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
először is próbáld meg összeszedni magad. pl optimista hozzá állás, pozitív gondolkodás, de ha eljutsz egy szintre, akkor már egyedül nem fogod tudni megcsinálni. vagy barátoknak kellene lefoglalni téged (buli, kirándulás stb), ami feldob, vagy azokkal legyél akik szeretnek. menj kapcsolódj ki, csinálj új dolgokat. kezdj el tanulni valami újat, vagy sportolj valami mást, vagy kirándulj többet. esetleg szervezz házibulit a barátaidnak vagy családodnak, nevessetek, játszatok aktivit vagy akármi. de ha másképp nem megy, akkor pszichológus. az legalább tud segíteni, meghallgat, tanácsot ad. de mindenképp első helyen a pozitív gondolkodás legyen, ami igen nehéz egy depressziós embernek.
2010. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Hát nem tudom de az én barátomat nem googlenek hívják.
2010. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Levendula05 válasza:

Nem szeretném azonnal azt mondani, hogy lehet, hogy depresszió kezdete, mert nem vagyok orvos.


De kezdjük azzal, hogy hiányzik a rendszer az életedből.

Hó elején írd össze-vagy papírra, vagy excelbe- bejövő pénzek, alá kimenő. Így látni fogod, hogy mit kell fizetni a hónapban. Oszd be, hogy most leülök a gép elé és átutalom amit át kell, ez kész. Másnap, vagy este elfutok a postára, ez kész. Esténként nézd át a pénzt, hogy meg van-e minden, de ha figyelsz arra, hogy nem tartod a zsebedben, vagy hogy a visszajárót jól kaptad-e vissza, akkor nem lesz gond.

A munkahelyben próbáld összeszedni a pozitív dolgokat- jó kollégák, jó és érdekes munka. Ha itt minden gáz, gondolkozz el azon, hogy munkahelyet váltasz.

Hét közepén beosztod, hogy pénteken bevásárlás, szombaton takarítás-főzés.

Tényleg csak elhatározás kérdése, ja és szokták mondani, hogy akinek nincsen esze, legyen notesze :))

2010. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16:01-es tudod..van az a mondás google a barátod..wiki(pédia) a barátnőd..ne köss belém, ha nem tudod miért teszed..
2010. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem csak te..
2010. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem google a barátom!
2010. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
MOst komolyan:D szerencsétlen tök depis és ebbe a google-mondásba köttök bele?:o Inkább azzal foglalkozzatok..
2010. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is rendet, rendszert kell teremtened. Mindennek legyen helye,oda is rakd vissza, ha kiveszed. Rendezd a tennivalóidat, szúrd ki hűtőmágnessal az időpontokat,feladatokat,legyen időérzéked, mire mennyi idő kell. Ha káosz van benned, káosz van körülötted, akkor nem is lelsz nyugalmat.De ha tudod, hogy van időd, nem maradsz el semmivel, akkor nem ideges az ember. Persze a hangulat az változik. Ha sz.r, akkor én sem erőltetem, de máskor elhordom a hegyet, akkor nem is lazítok.
2010. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!