Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lehet ez velem? (lent a...

Miért lehet ez velem? (lent a többi)

Figyelt kérdés

8-17-ig dolgozom egy irodában, ülő munka. 1 óra oda ez 1 óra vissza, tehát elmegyek itthonrol reggel 7-kor és hazaerek este 18-ra. Utána kb. Semmit nem bírok csinálni utána. Annyi az életem, h munka, jövök haza, tv bekapcs és kb csak kajaert megyek ki a konyhába. (ujabban inkább rendelek vmit, mert boltba se nagyon megyek)

Sokszor még fürdeni sincs erőm. Sokszor még atoltozni sincs kedvem csak alszom a kanapén az utcai ruhámban.

Fogalmam sincs miért van ez, a munkam nem fáraszto, mégis úgy érzem, h semmire nincs erőm.

Miert lehet ez?


2019. aug. 7. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem azért van mert elfáradsz. Egyébként is, este már arra áll rá a szervezet, hogy pihenjen. Munka után annál inkább, mert hiába ülő munka, akkor se jó egész nap csak ülni egy helybe. Meg lehet, hogy munkaidőben nem érzed fáradtnak magad de szerintem elfáradsz, csak este jössz rá, addig "raktározódik" a fáradtság.

Annak is lehet ebben némi jelentősége, hogy hétvégén mit csinálsz. Lehet segítene ha akkor csakis pihennél vagy akár elmennél kirándulni. Meg szabadságot is ideje lenne kivenned szerintem, ha lehet.

2019. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
El vagy lustulva, ennyi. Sportolj valamit (akár otthon is), hogy jó kondiban tartsd magad. A 8 óra ülő munka jobban kifáraszt, mint egy 30 perces aktív testmozgás.
2019. aug. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem keress egy másik munkahelyet,mert túl későn érsz haza és a szervezeted már az alvásra készül ilyenkor.Ez eleve túl van a nyolcórás munkaidőn...


Üdvözlettel:egy random ember

2019. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Télen mégrosszabb lesz.

Munkahelyen szellőztess gyakran, tornázz, egyél egészséges kaját!

Elvileg a tünetek utalhatnak bélférgességre is. Érdemes lenne azt is megvizsgálni

2019. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!