Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megvan minden amit kívántam...

Megvan minden amit kívántam de mégsem érzem magam boldognak mit csináljak?

Figyelt kérdés
Minden évben eljárunk külföldre nyaralni meg van az a telefon amire vágytam van ég kutyám van egy számomra szep házunk. De mióta elvsztettem a gyerekkori legjobb baratnomet azóta egy kicsit össze vagyok törve. Par éve már nem beszélünk szóval már annyira nem vagyok magam alatt de az önbizalmam egy kicsit vissza fejlődött azóta. Van pár barátom de szerintem csak egy van akit az igaz barátomnak mondhatok.Néha jól jön hogy ott vannak mellettem azok akik nem igaziak de tudom hogy ha nagy a baj nem számíthatok rájuk. Szeretem a barátnomet (az igazit) és megbecsülöm őt. Viszont ha nincs velem egy barátom sem nem vagyok boldog általában nem tudok őszinte lenni. Szeretem a családom de nekik nem mondhatom el ami bánt. A barátok sok mindent jelentenek nekem de legtöbbször nem érnek rá így nem tudok kimenni velük beszélgetni vagy elmenni valahova.Sajnalom ez egy kicsit össze csapott lett de nem tudok jól fogalmazni.
2019. aug. 10. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hiába van meg minden jó anyagi javad,a barátok nagyon hiányoznak az életedből, ha teheted próbálj meg új barátokkal ismerkedni,sokkal többet ér mint bármilyen tárgy.
2019. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hívd fel őt,hátha összebarátkoztok újra.Ha meg nem akar beszélni veled,vagy komolyabb kapcsolatot ápolni,akkor nem lehetett olyan jó barátod.


Igaz barátokból meg kevés van az életben.


Üdvözlettel:Egy ember a sok közül.

2019. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Jo dolog a tarsasag. Foleg, ha ertelmes.

Az erdeklodesi korodnek megfeleloen keress haverokat,

A valodi barat, az keves. Ahhoz sok ido kell!

Az igaz barat a bajban, bizalomban es az elmelyult kommunikacioban nyilvanul meg.

2019. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2019. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!