Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem érzem magam boldognak már...

Nem érzem magam boldognak már régóta?

Figyelt kérdés
Lassan már 2 hónapja olyan érzésem van, mintha nem érdekelnék senkit se, mintha egyik napról a másikra meghalnék és senkinek nem hiányoznék. Családomban minden rendben van. Vannak barátaim, de velük nagyon ritkán járunk el bárhová, barátnőm nincs és nem is volt még. Suliba járok, 4 éve már végig dolgozom a nyaramat, nyaralni nem voltam már 5 éve lassan. Kezdek lassan beleunni ebbe az érzésbe, már a szüleim is észre vették, hogy élet kedvem nuku. Mondták is múltkor, hogy az utóbbi időbe teljesen kifordultam magamból, érzéketlenné váltam. Nem tudok már örülni semminek. Segítsetek légyszives! Köszönöm 19/f
2018. szept. 5. 19:18
 1/2 anonim válasza:

Felejtsd el ezt a meghalós dolgot.

Abba gondolj bele mennyi öröm vár majd meg rad az életben.

Vannak olyan időszakok az ember életében amikor csak van de neked kell kimozdítanod magad ebből .

Az mar egy jo jel hogy észrevetted hogy valami nincs rendben.

Keres valami olyat amit szivessen csinálsz es foglalkozz vele tobbet .

A depressziós zenéket hanyagold mindig próbálj örülni minden apróságnak .

26 /f

2018. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
meghalós dolgot csak példaként mondtam, hogy nem hiányoznék senkinek körülbelül úgy ÉRZEM magam. Sose voltam még ilyen, most valami hiba lehet a toronyba. Eszem ágába nincs meghalni!!! De azért köszönöm
2018. szept. 5. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!