Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogyan veszitek rá magatoka...

Ti hogyan veszitek rá magatokat a fontos dolgokra?

Figyelt kérdés

Van egy rossz tulajdonságom, szerintem nem vagyok egyedül vele. Hogyha olyan dolgot kell csinálnom, amit kicsit megerőltetőbb, nincs hozzá kedvem, akkor halogatok, és más kevésbé fontos, vagy jelentéktelen dolgokat csinálok.

Ti hogyan veszitek rá magatokat ilyenkor még is a fontosabb, megerőltető feladatra?


2019. aug. 10. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehezen. Előző este gyúrok rá lelkileg, hogy ha semmi mást nem csinálok, de azt az egy dolgot akkor is muszáj.

Ha megcsináltam, akkor jutalmazom magam (csoki, újság, 2 lapig lazítás) Működik!

2019. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy nagyon egyszerű dolgot kell csak elmondanod magadnak:

meglepően kevesen fogják ezt megcsinálni helyetted.

2019. aug. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Két dolog. 1. Kényszerítem magam hogy elhagyjam a komfort zónámat és elmépzelem az elvégzett meló jutalmát ami többnyire az elégedettség h dolgoztam.

2. Tervszerűséggel. Készítek fejben egy tervet ami laza és kényelmes de benne van a munka. Ha kipihenten, nem égesen, nem betegen kell nekiàllni és nincs éppen kláncsata sem akkor sokkal könnyebb nekiállni.

3. Az elvégzett munkák önbizalmat adtak és ez gyűlik. Arra jutottam h meg tudom csinálni a dolgokat jól is. Valamint azt következtettem ki h mindent megcsinálok csak az ideje kérdéses így a legtöbb késés már nem frusztrál ami szintén gátolja a kezdést

2019. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!