Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek honnan kérhetek...

Szerintetek honnan kérhetek segísegítséget? Három félresikerükt öngyilkosság, valószínűleg depresszió és vagy személyiségzavar. Nem szeretnék rinyáln rinyálni, megijedtem magamtól.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tíz éves korom óta kezdtem "megőrülni" rengeteget sírtam, vagdostam magam - utánna megbántam -, de egész életemben élt ez az úgymond "személyiségzavar". A baj, higy már többen észrevették, és nagyon durván piszkáltak miatta. Mégjobban vagdostam magam borotvaéllel, és észrevették, kívánták a halálomat, hangüzeneteket küldözgettek. Teljesen befordultam, pánikrohamot kaptam, ráadásul ott van apám, aki nem riad vissza az erőszaktól, és a hobbia az, hogy engem lelkileg (is) kicsinál. És félek, mert néha belebolondulok a halluciánicóimba - olyankor más ember vagyok, egy bátor ember, aki megöli magát. Most bentlakásos iskolába megyek, tiszta lappal, de pánikrohamaim vannak az emberektől és nem tudom, hogy kezeljem. Ha terapeutához mennék, mindent tudni kéne a szüleimnek, és nem akarom, hogy emiatt is ordibáljanak velem. Szerintetek kihez fordulhatnék?

2015. aug. 19. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvostól.
2015. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mennyi idős vagy? Amúgy pszichiátert javasolnék.
2015. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bandi6891 válasza:

Téged elrontottak nem is kicsit,nagyon.

Engem is elrontottak nem is kicsit,nagyon.

Én voltam pár helyen már szakembereknél lelki segítségért és most 28 évesen is tervezem továbbra is mert látom a félresiklás jeleit még 2 évtized után is.


Javítsd ki te is az életed amennyire csak teheted.

2015. aug. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ne féljél,ha csak valami baj van velem nyugodtan beszélhetsz,és ne hidd,hogy senki sincs melletted,mert én veled vagyok.
2015. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A bátor ember nem megöli magát hanem:vissza pofázik,üt ha kell szembeszàl a problémákkal.
2015. aug. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

El fogsz költözni otthonról, szóval az apád miatt nem kell idegeskedned. Azért vagdostad magad, mert attól jobban lettél?

Akkor inkább keress az új iskolában egy olyan szakkört vagy sportot amiben jó vagy és örömmel csinálod.

Ha meg annyira be vagy fordulva akkor játssz a neten, közben lehet csetelni vagy ismerkedni.

2015. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!