Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 12 éves vagyok és már most...

12 éves vagyok és már most nagyok a melleim sokan csúfolnak miatta ti mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 20:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszi a megértő válaszokat és lány vagyokXD
2010. júl. 14. 13:40
 12/17 anonim ***** válasza:
de azért jogos volt a feltételezés xD
2010. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Örülj neki, mond a többi csajnak, hogy "elől deszka,hátul léc". HA fiuk mondják, akkor szerintem az azt jelenti, hogy sunáznának XD Azért nyugtass meg, hogy nem vagy dagadt (mer akkó lehet h azé cikiznek)
2010. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok dagadt de vékony se olyan normális
2010. júl. 15. 21:37
 15/17 anonim ***** válasza:
jóisaz....:P
2010. júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 PoseidonXD válasza:
Nekem sem voltak kicsi melleim 12 evesen!!Engem mondjuk nem cikiztek ugyhogy nem tudom milyen erzes!!Csufold oket ,es igazuk van a tobbieknek a fiuk az ilyen csajokke fordulnak meg!!Es tanuld meg ,mindenkinek van egy velemenye vagy pozitiv vagy negativ es fogadd el azokat ,viszont akkor szerintem ok se varjanak valami jo velemenyre!!
2013. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szia!

Ne gorcsolj ra, ezt az 1-2 evet ki kell valahogy birni, utana minden rendben lesz.!;)

Kepzeld nekem 10 evesen kezdett noni a mellem es engem a fiuk es a lanyok egyarant csufoltak! Utana 14 eves koromban kezdtek rajonni, hogy milyen jol nez ki, es nem gyoztem visszautasitani a fiukat!

Most 15 eves vagyok es szerintem elertem a vegleges meretet

Szoval tenyleg NE AGGODJ NEM VAGY EGYEDUL. Ki kell birni, ne vedd magadra minden rendben lesz!:)

2013. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!