Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyszerüen nincsenek barátaim...

Egyszerüen nincsenek barátaim (csak pár haver), valaki van hasonló helyzetben? 19/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 01:25
1 2
 11/20 anonim válasza:
Nekem sok barátom van, akikkel ha kell nevetek, vígasztalódok (bár azt ritkán szoktam) és hülyülhetek. Egyáltalán nem időpocsékolás és ilyet csak az mond, aki mentegtőzik. Olyan emberrel kell barátkozni, akire hasonlítasz. Intelligenciában, humorban, hobbi stb ilyenek.
2010. júl. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
Engem sem irányítottak sosem a barátaim, nem úgy értettem. Egyszerűen idegesít ha valaki folyton tudni akarja mi van velem, ha épp nincs kedvem elmenni vele valahova megsértődik...stb. (1. voltam..)
2010. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a lányoknál ez az "igaz barát" téma mennyi ritka. Sokszor hallom, hogy nincs csajoknak barátjuk. Vagy csak ideig-óráig.

Fiúknál ez másképpen megy csak nem értem miért. Nekem van egy barátom pl. és kb 15éve vagyunk barátok. De ezt úgy kell elképzelni, hogy a legnagyobb sz@rban is ott voltunk egymás mellett, örömben bánatban. ű


F/27

2010. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%

Lillux, olyan nincs, akivel sosem unjátok meg egymást...

Nekem is rengeteg haverom van, közülük kettő igazi barátnőm, de még velük is, ha többet vagyok egy hétnél, már úgy unom az egészet, ahogy kell. Nem kell ezt a dolgot annyira komolyan venni, igaza van az első kommentelőnek. Aki szimpi, azzal lehet spanolni, meg ismerkedni, meg anyámkínja, de nem kell sokat várni se tőle, se önmagadtól ezen a téren...a barátok arra valók, hogy érezd, nem vagy egyedül a világban és hogy vannak hozzád hasonló egyéniségek, akiknek jó néha a társaságukban lenni, de nem kell életre szóló tanulságokat leszűrni és nem kell lekötni sem egymást...

2010. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
70%

Őszintén szólva jókat nevettem a válaszaitokon.:)

Mi az, hogy nincs szükségetek barátokra, mert mindegyik csak szánalmas és befolyásolni akar?:O

Akkor ti is ilyenek vagytok, nem? Ők biztos ezt mondják rólatok. Nevetségesek vagytok...-.-"

Minden embernek szüksége van barátokra, és minden embernek van is. Aki azt mondja, hogy nincs barátja, hazudik. Néhány helyzetben a "csak haverok" is nagyon jó barátok tudnak lenni. Volt egy idő, amikor nagyon rosszul éreztem magam, teljesen magam alatt voltam. Úgy éreztem nincsenek barátaim. És akkor megjelentek. Segítettek, mellettem álltak, és azóta is keresnek, itt vannak mindig, számíthatok rájuk, ahogy ők is rám. És, mielőtt még valaki belekötne, nem azért jöttek, hogy a "nyomoromon" röhögjenek. :)

Szóval. Fel a fejjel, csak nézz körül. Ott vannak a barátaid!:))

15/L

2010. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Én idén váltottam sulit. Előtte nekem se nagyon voltak barátaim, de az új suliban azonnal összebarátkoztam 3 lánnyal és azóta is tök jól elvagyunk. Úgyhogy szerintem egy idő után mindenki rátalál az igazi barátaira, akikkel jól el van, bár lehet hogy csak 30 évesen.
2010. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Nekem voltak barátaim már mint azt hittem de kiderült, hogy egy darab sincs. Nem tartom már senkivel sem a kapcsolatot haverjaim sincsenek inkább csak ismerősök akikkel találkozom és beszélgetek egy darabig vagy konditeremben akikkel vártok néhány szót de ennyi. Romlott ez a világ mindenki a másikat kritizálja vagy csak a másiknak rosszat akar. A mostani világnak lassan vége (Nem 2012-ben) a biblia szerint még Jézus sem tudja mikor csak Isten és akkor jön el amikor senki sem számít rá. Olvassátok a bibliát minden szava igaz az egyetlen könyv amiben megbízhattok. Ajánlom, hogy az új szövetséggel kezdjétek mire végigértek meglátjátok, hogy mennyi minden igazság van benne ami a történelem során lejátszódott. Kitartás kérjétek Istent imában őszintén szívből és nincs lehetetlen!

Minden jót kívánok nektek!

2010. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
te valami jehova tanú vagy? nem olvasok bibliát, nem érdekel.
2010. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
hűha:D:D:D
2010. júl. 28. 14:21
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátom sincs. De még 15 se vagyok.
2010. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!