Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem tudom közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom közel engedni magamhoz az embereket, megölelni és hasonló dolgokra értem. Több mint 2hónapja szakított volt barátom, azóta félek attól hogy valakihez közel kerüljek bármilyen módon. El fog valamikor múlni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
persze csak adj magadnak idot,semmi sem tart orokke.
2011. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is két hónapja ért véget egy komoly kapcsolatom. Bár én szakítottam, de még mindig rossz. Úgy érzem, hogy senkiben sem tudnék még megbízni és közel engedni magamhoz akárkit is. Mostanában már a közérzetem jobbacska, de nem tudnék még ránézni egy pasira sem. Mindegyikben csak azt látom, hogy úgyis kihasználna, átverne, nem becsülne meg. Egy idő után remélem ez el fog múlni. Neked is sok sikert hozzá, és semmit se erőltess.
2011. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Persze, de minél több csalódás ér, annál inkább benned marad. Az a lényeg hogy legyen benned remény, hogy nem minden fiu ilyen, és akkor nem lesz gond. =)

17/F

2011. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem fél éve ért véget egy két éves kapcsolatom, és egészen egy hónappal ezelőttig el sem tudtam képzelni, hogy más öleljen meg, vagy hogy nekem más kelljen. Hozzáteszem a volt párommal együtt döntöttünk úgy, hogy legyen vége, így ő sem kellett akkor már, de más sem... Érdekes dolgok ezek, de adj magadnak időt, légy nyitott, csináld úgy ahogy neked a legjobb most, aztán egy idő után elmúlik.

Én egy hónapja megismertem egy srácot, együtt töltöttük egy estét egy egyetemi program keretein belül, és másnap amikor felébredtem buuuummm belém hasított, hogy én szeretnék vele mégtöbb időt együtt tölteni. :) Összejönni még nem tudok vele úgyérzem, de ő ezt száz százalékig megérti, támogat, biztat, stb, és úgyérzem jelenleg ő a legeslegjobb dolog ami történhetett velem, pedig baromira váratlanul jött. :) Előbb utóbb nálad is jön majd egy ilyen pillanat, ne aggódj, csak sodródj az árral, ahogy jól esik! :)

2011. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!