Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon csúnya vagyok, utálom...

Nagyon csúnya vagyok, utálom az életem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztályban vannak lányok és mindenki szebb nálam, beléjük egy csomó fiú szerelmes, de én olyan elesett vagyok. Egy lánynak minden jól áll, mindenkit ismer és mindenki szereti, én meg most is egyedül töltöm a szobámban a hétvégét... Szerintetek mit kéne tennem?

2019. szept. 6. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem igyál egy sört az egészségemre.
2019. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem arra vársz, hogy mások nyissanak feléd. De így nem fog menni. Barátnőt vagy párt szeretnél? Mindkettőt? Mindegy is, nyiss azok felé, akikkel együtt szeretnéd tölteni a szabadidőd.
2019. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ugorj át hozzám holnap délelőtt, és majd meglátjuk, hogyan lehet rajtad segíteni.
2019. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is mozdulj ki, kezdésnek. Mert így száz, hogy senki sem fog észrevenni.
2019. szept. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak más típus vagy. Mivel vagy elégedetlen? Egy képet lehet rólad látni?
2019. szept. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az idő úgyis mindent megold, hallgass Popper Pétert, abból bajod nem lehet!


https://www.youtube.com/watch?v=iXBrCAhFGLI

2019. szept. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nyugi, minden nőt elkapkodnak idővel, téged is majd.
2019. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!