Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyenek velem az emberek?

Miért ilyenek velem az emberek?

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok szomorodva. Nincsennek barátaim, akik voltak mind eltávolodtak tőlem. 17 éves lány vagyok, de még nem volt barátom, és itt a nyár, mások pasiznak, én meg itthon ülök és unatkozok. Már egy csomószor hívtam 1-2 ismerősömet, hogy jöjjön el strandra, de mindenkinek van elfoglaltsága, rám nincs ideje. Olyan kifogásuk van, hogy "nincs kedvem","nincs pénzem" stb. Annyira rossz így. Legalább ha valaki eljönne velem, hátha megismerkednék egy fiúval, de ez csak álom...

Nem tudom, mi történt velem, hogy mindenki ennyire elfordult tőlem. :(

Mit csináljak, hogy jobban szeressenek az emberek? Pedig nem is vagyok mogorva, barátkozó típus vagyok, de mégis.. :(


2010. júl. 14. 22:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
írj pm :) én szívesen megismernélek :)
2010. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok szitne pont, mint te. egyetlen nyári elfoglaltságom a motorozás is kilőve mert elromlott :S ma pl már elmentem egyedül strandra, annyira untam magam

16/L

2010. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok,mint te.CSak annyi különbséggel,hogy nekem önbizalmam sincs túl sok. Vannak barátaim ugyan, de ők sem akarnak találkozni velem sőt valamelyik messze is lakik.

A régebbi barátaimmal pedig összevesztem :( Így már tök feleslegesnek érzem magam.

2010. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írhatsz bátran :)
2010. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
pasiznak ?:D minden második csaj pi.csa gatyába rohangál aki úgy riszálja a pi.csáját ,hogy majd szét esik a csaj és látszik rajta ,hogy kívánja a hímvesszőt!az ilyenek egy menet és mehet a búsba! ne félj ,hogy nem volt még barátod nem te vagy 18 évesen nemi gondozóba mint ezek a szutykok :D ami nem öl meg az megerősít !!ha akarod dobj egy mailt és feldobom a kedved érte!sőt én könyörgök neked ,hogy légyszi írj :)am nekem se volt több bnőm mint 2 kb 2 hétig de mint a dal mondja : http://www.youtube.com/watch?v=iI7Ghjfx2J8&feature=related és ez fordítva is igaz :)
2010. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

miért ,a férfiak sírnak?:D

egyébként dettó ugyanilyen helyzetben vagyok én is mint te.

kicsit már gáznak érzem így.

2010. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
akinek lelki gondja van írjon csak a pro meisterre azaz rám ! :D
2010. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
utolsó :szeretsz lelki szemetesláda lenni??:):D
2010. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

XD

Nem az utolsó vagyok de nekem is bátran lehet írni. Azt mondják jó srác vagyok. Szívesen meghallgatok mindenkit :D

2010. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
23:08 as nem vagyok lelki szemetes láda :D az a szobám..xD nem de szivesen beszélgetek gondterhelt emberekkel hamár én immunis vagyok a sz@r kedvre mivel túl hülye vagyok ,hogy ilyen bonyolúlt kémiai folyamatok zajlódjanak le az agyamba :D
2010. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!