Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért viselkednek így velem...

Miért viselkednek így velem az emberek? Miért vagyok nekik első ránézésre unszimpatikus?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek az emberek,s nem tudom miért.Szerintem mindenkivel kedves vagyok, és segítek mindenkin,ill akin tudok. Nem keverem a szart,s nem kétszínűsködöm.Ennek ellenére mégsem szívlelnek.Miért van ez??
2009. nov. 4. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy nem szívlelnek? Lehet hogy csak beképzeled. Amugy nem biztos hogy veled van a baj. találj 1 barátot/barátnőt akit mások is "szeretnek" utána téged is elfognak fogadni legalábbis velem így volt.:D
2009. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenki hülyeséget pletykál rólam,ebből gondolom!
2009. nov. 4. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán stílus: ha nagyon szleng vagy.

tisztelet tudó

vagy alapból lehet hogy kifogod a rossz embereket

2009. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak irigyek rád.
2009. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez számomra is olyan furcsa dolog. Amikor bekerültem a középiskolába anno mindenki olyan távolságtartó volt velem. Aztá utólag kiderült, amikor 2x váltottak velem, csak akkor jöttek rá, hogy nem vagyok beképzelt és "kihaénnem" ember. Hozzáteszem egy szót sem váltottam akkor még velük, és már ezt gondolták rólam. Utólag bevallották, hogy nagyon unszimpatikus voltam nekik, mert azt hitték beképzelt vagyok, önimádó és jobbnak gondolom magam mindenkinél. Pedig egy végtelenül mosolygós, jókedélyű ember voltam és vagyok mindig is.

Ezt soha nem lehet kitalálni, hogy mitől van. Állítólag a szexuális kisugárzásom is olyan, hogy vonzom a hapsikat vele, mert tele vagyok szexepillel. Cö...nekem ez fel sem tűnt még soha, észre sem veszem.


Szóval én sem értem, ez ilyen tudatalatti megbélyegzés szerintem.

2009. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!