Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehet ez, miért ilyenek...

Mitől lehet ez, miért ilyenek velem az emberek?

Figyelt kérdés
Legtöbben mindenféle beszélgetés nélkül leírnak, meg se próbálnak velem beszélgetni, annak ellenére hogy látják hogy én akarok velük. Mindig egyoldalú beszélgetés lesz, én beszélek a másik meg jobb esetben válaszol, de akkor is röviden. Ritka az amikor nem így van, de miért lehet ez? Mivel taszíthatom az olyan embereket akik nem is ismertek előtte? Pedig még rendes is vagyok mindenkivel, csak ha sokszor előfordul hogy nem válaszol vagy láthatóan lesz*r akkor beszélek kicsit durvábban már. Nagyon zavar és bánt engem hogy ennyire alkalmatlan vagyok beszélgetésre, és hogy lehetőséget se adnak rá.
2011. okt. 6. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
először egy átlagos témáról,egy aztán aktuálisról beszélj velük aztán irányíts más témára.vagy próbálj egy népszerű témát keresni.csak ezt tudom mondani.de sztem van hogy 2 ember egyszerűen nem illik össze ilyenkor.nem tudnak miről beszélni.én is jártam már így.
2011. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mivel nem ismerlek ezért csak az írásod alapján annyit tudok mondani hogy vagy túl sokat beszélsz amit nem bírnak, vagy csak a többiek ilyenek. De ha ez vigasztal én is vagyok így pár emberrel de tudod mi a megoldás? szard le őket te is. az ilyenekkel ne foglalkozz. az hogy elítélnek ez általánosítás. minden ember lenéz mindenkit. persze vannak kivételek. én a főnökömnek olvastam be mert csicska munka volt és lenézett de aztán felhúzott és beszámoltam neki. hogy van érettségim, 3 szakmám és 2 nyelven beszélek. és ha én megadom a tiszteletet akkor ö is. azután kezes bárányvolt soha többet nem beszélt lekezelően.
2011. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Vagy lehet, hogy egyszerűen csak büdös vagy.
2011. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megkérlek szépen, hogy küldj nekem egy privátot, nem bírok addig elaludni amíg nem bizonyosodik be az, hogy nem a másik énem írta ezt ki, egy másik accountból. :)
2011. okt. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!