Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Napok óta három felé dolgot...

Napok óta három felé dolgot álmodok, mit jelenthet ez? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Napok óta nagyon furcsa dolgokat álmodok. Például egyik este, először azt álmodtam, hogy egy felismerhetetlen helyen vagyok ismeretlenekkel mégis mintha ismernem őket ugyanis beszélgetek velük. Ez után jön a furcsa rész, mint egy játék, annak nevezték, el kell bújni, vagy teljesíteni az élő írt játék feladatokat, hogy a játék mester ne öljön meg téged. Hirtelen a palya egy általános iskolában folytodott, ami a régi iskolám, és megjelent a gyilkos, akit nem ismertem. Futottam egy nővel, és amikor elesettfel ébredtem.

Masik álmom egy hasonló, horror történet, ahol is szintén embereket ölnek, de nem a játék, habem szimplán a miért ne? Nem ismertem ott sem senkit, nem smertem fel a helyet ahol vagyok, és nem tudtam miért akarnak megolni.

A harmadik ugyan ez volt, annyi csavarral hogy amikor megtamadtak, megoltem a támadót.

Mit jelenthetnek ezek az álmok?



#álom #gyilkolás #álom fejés
2019. szept. 29. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szimplán sok volt a horror film mostanában.:D
2019. szept. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nézek horror filmet, nem bírom őket.
2019. szept. 30. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!